MERKEZ EFENDİ MHP’Yİ BAĞRINA BASTI

11 Mayıs 2015 Pazartesi, 18:31

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Milletvekili Adayı Yaşar Coşkun, MHP Milletvekili Adayı Cem Çöllü, MHP Milletvekili Adayı Galip Karagözler, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan ve MHP parti teşkilatı Merkez Efendi Mahallesi sakinlerine seçim projelerini anlatıp 7 Haziran Genel Seçimleri öncesi destek istediler. Mahalle sakinleri tarafından coşkulu bir şekilde karşılanan MHP Milletvekili adaylarına ilgi çok büyüktü.
MHP Merkez Efendi mahallesine çıkartma yaptı. Milletvekili adayları Yaşar Coşkun, Galip Karagözler, Cem Çöllü, MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan ve Yunusemre parti teşkilatı ile birlikte Merkez Efendi Mahallesi sakinlerine seslenen Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayları 7 Haziran genel seçimleri için destek istediler.
Merkez Efendi Mahallesi sakinlerine ilk olarak MHP Yunusemre İlçe Başkanı Onur Baylan seslendi. Başkan Onur Baylan, “7 Haziran Genel seçimleri öncesi siz değerli Merkez Efendi mahallesi sakinlerini ziyaret etmek istedi. Bize gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz. Çok değerli Milletvekili adaylarımız ile birlikte sizlerin karşınızdayız. Sorunlarınızı çözmek için desteklerinizi bekliyorum. Milliyetçi Hareket ile refah içinde bir toplum oluşturacağız. Ben sözümü fazla uzatmak istemiyorum. Projelerimizi Milletvekili adaylarımız detaylı bir şekilde size anlatacaktır. Bizimle yürü Manisa” diyerek sözü Milletvekili adaylarına bıraktı.
Başkan Onur Baylan’dan sonra konuşan MHP Manisa Milletvekili Adayı Cem Çöllü ise, “Bugün haberleri açtığımızda gün geçmiyor ki doğuda ve güneydoğuda olanları görüyoruz. Adeta mevcut devlete paralel bir devlet kurulmuş durumda. Bu ülkeyi bu noktaya getiren şu anki iktidardır. Sizin destekleriniz ile çıktığımız bu yolda iktidar olacağız ve ülkeyi düştüğü bu durumdan kurtaracağız” dedi.
Cem Çöllü’den sonra söz alan MHP Manisa Milletvekili Adayı Galip Karagözler ise, “Allah’ın izniyle 7 Haziran günü bu iktidara en sert tokadı biz atacağız. Ayakkabı kutularında para saklayan onlar, bizim paralarımızla kaçak saray yaptıran onlar, Barzani’ye kardeşim diyenler onlar, bizim çiftçimize mazot indirimi yapmazlar ama yüzen tankerlere mazot indirimi yapan yine onlar. Artık bu gidişata dur deme zamanı. Sizlerin desteği ile Milliyetçi Hareketi iktidara taşıyacağız” diye konuştu.
Son olarak MHP Merkez Efendi Mahallesi sakinlerine seslenen MHP Manisa Milletvekili Adayı Yaşar Coşkun, “Öncelikle sizi saygıyla selamlıyorum iyi ki varsınız. Biz bu vatana hizmet için doğduk. Bu vatanı dün olduğu gibi bugünde biz kurtaracağız. Allah’a şükürler olsun ki gittiğimiz her yerde sizler gibi bizi teveccüh ile karşılıyorlar. Bu coşkuyu 7 Haziran sabahına kadar sürdüreceğiz. Bütün teşkilatımız çok iyi şekilde çalışıyoruz. Bizimki benlik meselesi değil. Mücadelemiz, bu ülkeyi duyguları ile sömüren hırsızlaradır. Bu mücadeleyi 7 Haziran gecesi büyük bir zaferle taçlandıracağız. Bizimle yürü Manisa” diyerek sözlerine son verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.