Mehmet Çerçi’den Cumhurbaşkanlığı Seçim Mesajı

04 Temmuz 2014 Cuma, 17:11

Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi Barbaros Mahallesi’nde yapılan Ramazan etkinliğinde yaptığı konuşmada, “Önümüzü de bir Cumhurbaşkanlığı seçimi var. İnşallah orada da en iyi şekilde memleketimiz huzur ve sağlıkla bu seçimleri yaşayacak. Barbaros’a fazla bir şey söylemeye gerek yok. Barbaros ne yapacağını bilir” dedi.

Ramazan ayı etkinliklerini vatandaşla buluşturan Yunusemre Belediyesi’nin altıncı gün etkinliği Barbaros Mahallesi’nde yapıldı.

Düzenlenen iftara Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, eşi Melek Çerçi, Belediye Başkan Yardımcıları Kılıç Kaya, Ramis Şiyak, Yunusemre Kaymakamı Yüksel Topal, AK Parti İl Başkanı Murat Baybatur ve yaklaşık bin kişi katıldı.
Manisa Tarzanı Ahmed Bedevi İlkokulu bahçesinde kurulan iftar sofrasında yaklaşık bin kişi tasavvuf musikisi ve sema gösterisi ile birlikte oruçlarını açtı. Gecede gerçekleşen etkinliklerle yaşlısından gencine herkes dolu dolu bir Ramazan gecesi geçirdi.

“BARBAROS NE YAPACAĞINI BİLİR”
Çerçi konuşmasına şöyle devam etti: “Önümüzü de bir Cumhurbaşkanlığı seçimi var. İnşallah orada da en iyi şekilde memleketimiz huzur ve sağlıkla bu seçimleri yaşayacak. Barbaros’a fazla bir şey söylemeye gerek yok. Barbaros ne yapacağını bilir. Barbaros böyle bir mahallemiz. Sevdiğimiz kardeşlerimiz dostlarımız bizlere de seçimlerde çok destek verdiler. Allah hepinizden razı olsun. Projelerimizi hazırlıyoruz. Önümüzdeki aylarda belediyemizin kuruluşunu tamamlayıp, yapacağımız çok şey var. Yavaş yavaş Yunusemre belediyesi projelerini ortaya koyacak. 5 senede bu şehri çok değiştireceğiz. İnsanımızın derdine dermen olacağız. “

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir