MANİSA’DA ÖZLENEN TABLO

31 Ekim 2015 Cumartesi, 15:55

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Teşkilatı tarafından düzenlenen seçim yürüyüşünde ziyaret edilen AK Parti standında her iki partinin yöneticileri birbirlerini kucaklayarak seçimlerde başarılar diledi. 7 Haziran seçimlerinden bir gün önce MHP’nin iktidar yürüyüşünde AK Parti standında yaşanan arbedenin yerini bu sefer dostluğun alması vatandaşların da takdirini kazandı.
MHP Manisa İl Teşkilatı tarafından 1 Kasım seçimlerinin son çalışmasında seçim yürüyüşü gerçekleştirildi. MHP Manisa Milletvekili ve birinci sıra adayı Erkan Akçay, Milletvekili adayları Engin Kabadağ, Seval Başkesen, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, MHP Yunusemre ve Şehzadeler İlçe Başkanları ve çok sayıda partili ellerinde karanfiller ve Türk bayrakları ile yürüyüş gerçekleştirdi. Vatandaşlara karanfil ve Türk bayrağı veren MHP’nin yürüyüşünde polis tarafından geniş güvelik önlemleri alındı.
7 Haziran seçimlerinin arifesinde MHP’nin iktidar yürüyüşü sırasında Manolya Meydanındaki AK Parti’nin standı yerle bir edilirken çıkan arbedede bazı AK Partililer tartaklanmıştı. Yine aynı olayların yaşanmaması için polis tarafından Manolya Meydanındaki AK Parti Standı çevresinde sıkı güvenlik tedbirleri alınırken, MHP’li yöneticiler ve milletvekili adayları AK Parti Standını ziyaret ederek karanfil ve Türk Bayrağı takdim etti. MHP’li yöneticilerle kucaklaşan AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç’un, “Birlikte lokma yiyecektik. Artık seçim sonrası yemek yeriz” demesi dikkat çekti. Haziran seçimlerinde arbedenin yaşandığı her iki grubun bu sefer kucaklaşması vatandaşların da takdirini topladı. Her iki partinin yöneticileri ve üyeleri birbirlerine başarılar dilerken AK Parti standından ayrılan MHP’liler vatandaşlara karanfil ve Türk bayrakları dağıtmaya devam etti.

MHP MANİSA MİLLETVEKİLİ ADAYI ENGİN KABADAĞ DA AK PARTİ ŞEHZADELER İLÇE BAŞKANI AHMET TONGUÇ'A TÜRK BAYRAĞI VE KARANFİL VEREREK SEÇİMLERDE BAŞARILAR DİLEDİ. (AYKUT YENİÇAĞ - SADIK CANGEL/MANİSA-İHA)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir