İYİ Partili Çelik’ten ilk açıklama

17 Haziran 2019 Pazartesi, 12:41

İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığına atanan Ahmet Çelik, ilk açıklamasında birliktelik vurgusunda bulundu. Çelik, “Türkiye siyasetinin içinde bulunduğu ahlaki krizin aşılması için mücadele vereceğim” diye konuştu.

 

İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığına atanan Ahmet Çelik, ilk açıklamasını yaptı. Manisa’ya güler yüzlü yönetimiyle hizmet edeceğinin sözünü veren Çelik, “Türkiye’nin birleştirmek, uzlaştırmak ve kaynaştırmak temelli üsluba sahip olan siyasetçilere ihtiyacı olduğu bu dönemde siyaset hayatıma İYİ Parti ile devam etmeye karar verdim. Üstleneceğim İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanlığı görevi sürecinde ayrıştırıcı, yıkıcı ve fevri üsluptan uzak durup Türkiye siyasetinin içinde bulunduğu ahlaki krizin aşılması için mücadele vereceğim.  Bu vizyonla yola çıkarak önümüzdeki seçimlerde yerel yönetimde partim için elimden geleni yapacağım. Kuracağımız ilçe yönetimi Manisa’mıza güler yüzlerle hizmet edeceğiz” diye konuştu.

 

Çelik, şöyle devam etti: “Yönetim, yerelde başlar. İYİ Parti ilçe başkanı olarak vatandaşa hizmet temelinde engellilerin, yaşlıların, çocukların, şehit yakınları ve gazilerin yok sayılamadığı bir yerel yönetim için mücadele etmek üzere yola çıkacağız. Bu yolda temel ilkemiz; yolsuzluk, şiddet, gösterişli bir hayat yerine düzen, sevgi ve erdemli bir siyaset hayatıdır. Yerelin İYİ siyaset hayatı genelde Türkiye’yi refaha ulaştıracak, demokratik yönetimin temelini oluşturacaktır. İnsanı merkeze alan demokratik bir yönetim Türkiye’min en tabii hakkıdır. Bu hak yolunda mücadele etmek davamızdır. Genel başkanımız sayın Meral Akşener Hanım’ın dediği gibi medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir