İYİ Parti Turgutlu dur durak bilmiyor

16 Mayıs 2018 Çarşamba, 16:44

İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanı Nilay Yaşar ve yönetimi, İYİ Parti Manisa Milletvekili aday adayları Hasan Eryılmaz ile Aysun Yazar ile birlikte Avşar Mahallesi’ni ziyaret etti. Mahalleliler tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan İYİ Partililer, “24 Haziran’da Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.

Erken seçime 1,5 ay gibi kısa bir süre İYİ Parti saha çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanı Nilay Yaşar ve yönetimi ile İYİ Parti Manisa Milletvekili aday adayları Hasan Eryılmaz ve Aysun Yazar, Avşar Mahallesi’ni ziyaret etti. İYİ Partililer, Avşar Mahallesi sakinler tarafından yoğun ilgiyle karşılandı

HERKESLE KUCAKLAŞTILAR

İlçe Başkanı Nilay Yaşar ve aday adayları Hasan Eryılmaz ile Aysun Yazar, kahvelerde oturan vatandaşların ve esnafın tek tek elini sıktı.

 “TÜRKİYE 24 HAZİRAN GECESİ İYİ OLACAK”

İYİ Parti Turgutlu İlçe Başkanı Nilay Yaşar kahvelerde yaptığı ziyaretlerde vatandaşların partisiyle ilgili merak ettiği soruları yanıtladı. 24 Haziran’da Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı olacağını söyleyen Nilay Yaşar, “Türkiye’nin, vatandaşların yaşadığı sorunlar ortada. Yem ithal, saman ithal, gübre ithal. Daha dün motorine yine zam geldi. Türkiye artık yönetilemez bir noktada. Vatandaşımızın cebinde para yok. Onlardan olmayan herkes ya vatan hainliğiyle, ya da FETÖ’cülükle suçlanıyor. Bu kutuplaştırmaya ‘artık tamam’ diyoruz. Genel Başkanımız Meral Akşener’i 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.

İlçe Başkanı Nilay Yaşar ve İYİ Parti Manisa Milletvekili aday adayları Hasan Eryılmaz ile Aysun Yazar daha sonra vatandaşlarla ülke gündemi hakkında sohbet ederek merak edilen soruları yanıtladı.

 

Diğer Haberler

Sizde yorum yapın..