HASAN ERYILMAZ KONUŞTU SALON COŞTU!

23 Nisan 2015 Perşembe, 19:55

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmayla salondakileri coşturdu.

esh_24498

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili adayı Hasan Eryılmaz, Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan aday toplantısında yaptığı konuşmasıyla salonu coşturdu. Eryılmaz, “7 Haziran genel seçimleri öncesi aday adaylığımızı açıklayarak, Milliyetçi Ülkücü Hareketi iktidara taşımaya gönüllü olduğumuzu ifade etmiştim. Değerli üyelerimizin desteği ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi divan üyeleri teveccüh göstererek, şahsıma milletvekili aday listesinde yer verdiler. Artık omuzlarımızda çok ağır bir yük vardır. Yük ne kadar ağır olursa olsun bizler çok çalışmaya yemin ettik. Yolumuz Manisa’mıza hizmet etmek yoluysa bu yolda koşmakta güzeldir yürümek de. İnsanlarımızın gönlüne girebiliyorsak ölüm de güzeldir ömür de. Eğer kendini çok çalışmaya adadıysan nefes almak da güzeldir vermek de. Unutulmasın ki tüm gönüldaşlarım gibi benim de tek bir amacım vardır: o da Milliyetçi Hareket Partisi’ni Manisa’mıza hizmet etmek için iktidar yapmaktır. 7 Haziran sabahına kadar bana ve çalışma arkadaşlarıma uyku haramdır” dedi

MHP’li Eryılmaz, “Ülkemiz 13 yıldır gözü dönmüş bir iktidarın elinde bölünme ve ayrışmaya doğru ilerlemektedir. Yandaşının ve yoldaşının cebini dolduran, insanları ayrıştıran, senden-benden diyerek bölen bu zihniyete karşı Milliyetçi Ülkücü kadrolara ülkemin ihtiyacı vardır. Ankara’da rabbim bize Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin çok değerli başkanı Cengiz Ergün ve çalışma arkadaşlarının Manisa’ya hizmetlerinin önüne birilerinin koymaya çalıştıkları takozları kaldırmayı, Manisa’mızda hizmetlerimizi şahlandırmayı nasip etsin” diye konuştu. Eryılmaz konuşmasını bir şiirler sonlandırdı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.