Dev katılım!

25 Ekim 2019 Cuma, 19:53

İYİ Parti’nin 2. yıl dönümü kapsamında Şehzadeler ve Yunusemre ilçe başkanlıklarının açtığı üyelik standı yoğun ilgi gördü. 5 gün boyunca açık kalacak stanttın ilk gününde Şehzadeler’e 123, Yunusemre’ye ise 100 vatandaş üye oldu.

İYİ Parti’nin 2. yıl dönümü kapsamında Şehzadeler ve Yunusemre ilçe başkanlıkları, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda üyelik standı açtı. Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik ve Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte standın başında bekledi. Vatandaşlara İYİ Parti’nin çalışmalarını anlattı. Vatandaşlar, görevlilerle görüşerek partiye üyelik kayıtlarını gerçekleştirdi. 5 gün boyunca açık kalacak olan üyelik standı yoğun ilgi gördü. İlk gün Şehzadeler’e 123, Yunusemre’ye ise 100 vatandaş üye oldu.

İYİ Parti Yunusemre İlçe Başkanı Tufan Akan yaptığı açıklamada, “Partimizin kuruluşunun 2. yıl dönümünü dolu dolu bir programla kutluyoruz. İlk olarak Cumhuriyet Meydanı’nda tören düzenledik, hemen ardından Manisa’nın en işlek meydanlarından biri olan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda gelerek stant açtık. Burada vatandaşlarımıza hem partimizin politikalarını anlatıyoruz, hem de üyelik kaydı alıyoruz. İlk gün 100 üyelik kaydı aldık. Standımız 5 gün boyunca açık olacak. Tüm vatandaşlarımızı standımıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

İYİ Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Çelik ise, “25 Ekim 2017’de Genel Başkanımız Meral Akşener tarafından Ankara’da kurulan partimiz bugün kuruluşunun 2.yıl dönemini kutlamaktadır. Partili arkadaşlarımız gibi basının ve kamuoyunun da takdir edeceği gibi bugüne kadar kurulmuş olan nice siyasi partinin siyasi hayatları boyunca yaşamadıkları, belki yarında yaşamayacakları bir mücadelenin ilk yılını doldurduk. Sayın Genel başkanımız Meral Akşener önderliğinde, kuruluşunun üstünden bu kadar kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen büyük başarılara imza atmış olan partimiz, Türk siyasetinde büyük bir boşluğu doldurmuş, ülkenin gereksinimleri doğrultusunda ürettiği politikalar ile “takip eden” değil “takip edilen” parti olmuştur. ‘İYİ’lik bulaşıcıdır. Özgür, güvenli, hukukun üstünlüğünü ön planda tutan,  istikrarlı ve öngörülebilir bir ekonomiye sahip, uluslararası platformda saygın, milleti ile barışık, ülkesi için sorumluluk alan bireylerden oluşan ve geleceğine umutla bakan eşit fırsatlar ülkesi bir Türkiye hayali ile çıktığımız yolda elde ettiğimiz başarılar ile partimizin ikinci kuruluş yıldönümünün tüm halkımıza hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum” dedi. Çelik ayrıca 5 gün boyunca 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda üyelik stantlarının açık olacaklarını belirterek, Şehzadeler ilçesinin İYİ’lerini standa beklediklerini söyledi.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir