CHP’NİN A TAKIMI MANİSA’DA TOPLANIYOR

08 Ocak 2014 Çarşamba, 14:38

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu 11 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’da Manisa Cumhuriyet Meydanı’nda Manisalılarla buluşuyor.
Büyük bir mitingle 17 ilçenin belediye başkan adaylarını ve Büyükşehir Belediye Başkan adayını tanıtacak olan CHP lideri, Manisa’da seçim startını da bizzat kendisi vererek, Manisa’da bu seçim dönemindeki ilk mitingini gerçekleştirmiş olacak.
Kılıçdaroğlu, Manisa’ya özel önem verdiklerini ve Manisa’da çok güçlü bir aday ile seçimlere ortak olduklarını defalarca vurgulamış ve bu seçimlerin AK Parti ile CHP arasında geçeceğini ve Büyükşehir’i AK Parti’ye vermek istemeyen tüm Manisalıların birleşmesi gereken tek adresin CHP olduğunu söylemişti. Ayrıca CHP lideri bu mitingin CHP için ne kadar önemli olduğunun sinyallerini de çok önceden vermişti.
GENEL BAŞKAN’DAN BÜYÜK SÜRPRİZ
17 İlçe Belediye Başkan adayının yanı sıra, CHP’nin genç ve çalışkan milletvekillerinden Özgür Özel’in adaylığının tüm halka duyurulacağı mitingde Özgür Özel’e büyük bir sürpriz hazırlandı.
CHP’nin A Takımını Manisa’da toplayacak olan Kılıçdaroğlu Manisa’daki bu gövde gösterisi ile vatandaşlara Manisa’nın Ege’de İzmir ve Aydın’dan sonra CHP’nin en önemli adresi olduğunun mesajını vermiş olacak. Özgür Özel’in adaylığını bizzat isteyen Kılıçdaroğlu aynı zamanda hazırlanan bu sürpriz ile Manisa’ya ve Özgür Özel’e ne kadar önem verdiğini de herkese ilan edecek.
Manisa’ya gelecek sürpriz isimler, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, İzmir Milletvekili Mustafa Balbay. CHP Genel Başkan Yardımcılarının tamamına yakınının katılacağı mitinge aynı zamanda Parti Meclisi üyeleri ve çok sayıda milletvekilinin de katılması bekleniyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.