CHP’Lİ ARSLAN’DAN MAGİAD’A ZİYARET

11 Aralık 2013 Çarşamba, 16:25

Cumhuriyet Halk Partisi Manisa Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Ali Arslan, Yunus Emre İlçe Başkanı Engin Uzun ve ekibi geçtiğimiz günlerde Manisa Genç İşadamları Derneği’ne ziyarette bulundu.

MAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Ömer Özkara başta olmak üzere, başkan vekili Şeyda Dağlı, yönetim kurulu üyesi Ezgi Çubukçu ve Yunus Emre İlçe Gençlik Kolları başkanı olan MAGİAD Üyesi Serdar Bozyaka, Arslan ve ekibine ev sahipliği yaptı.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Manisa’ya dair görüşlerin değerlendirildiği sohbette taraflar, büyükşehir olmanın avantaj ve dezavantajlarına değinirkenbelediyeciliğin olmazsa olmazları ve Manisa’nın mevcut durumu üzerinde de durdular. Arslan, Yunus Emre Belediye Başkanlığı’na seçilmesi durumunda belediyecilik adına yapılması gereken tüm çalışmaların yanı sıra sosyal-kültürel faaliyetlere de önem vereceklerini, gelişmişlikdüzeyininesasolarakbunlarlaölçüldüğüneinandığınıifadeetti. Arslan ayrıca ilçe belediyelerince hayata geçirilecek tüm plan ve projelerin büyük şehir belediyesiyle koordineli çalışmayla başarıya ulaşacağına değindi. MAGİAD Başkanı Özkara ise Manisa için yapılan tüm güzel çalışmaların arkasında olduklarını, bu hususta da Manisa için kimler hayırlı olacaksa onların seçilmesini arzu ettiklerini belirtirken, dernek olarak tüm siyasi partilere de eşit mesafede olduklarının ve üye mozaiğinin de bunu net olarak gösterdiğinin altını özellikle çizdi.

Kendi çalışmaamaçlarının Manisa’ya katma değer sağlamak olduğunu, bu doğrultuda şehri geliştirmeyi amaçlayan kişi ve kurumlarla her platformda omuz omuza çalışmaya hazır olduklarını ifade etti.Özkara ayrıca, partinin Belediye Başkan Adayları’nı belirlerken yürüttüğü demokratik sürecin de CHP’ye yakışan bir hareket olduğunu belirtti.

Misafirperverlikleri için MAGİAD’a  teşekkür ederek ziyaretlerini sonlandıran Arslan ve ekibi ileriki dönemde birlikte çalışma fırsatı bulma temennileri ile dernek ofisinden ayrıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.