Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı Meclis Toplantısı yapıldı

14 Kasım 2017 Salı, 21:34

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı Meclis Toplantısı bu akşam yapıldı. Kültür Merkezi Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda Selendi meydanına MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin adının verilmesi önerge olarak verildi. Yapılan oylamanın ardından Selendi Kent Meydanı’na MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin ismi verildi.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kasım ayı Meclis Toplantısı’nda son günlerde tartışma konusu olan Ulupark da gündeme geldi. Toplantıda Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün açıklamalarda bulundu.

 

ULUPARK İLE İLGİLİ DE KONU GÜNDEME GELDİ

Mecliste, Ulupark’a yapılması düşünülen otoparkın protatip görselleri yayınlandı. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Zaten şuanda otopark olarak kullanılacak yere yapılacak. Ağaç kesimi olmayacak. Cephe kaplaması ile herhangi bir betonarme yapılması söz konusu değil. Doğallığı ve yeşili bozmayacak. 30 araçlık otopark 200 araca çıkacak” diye konuştu.

 

KAMİL ÖZ AK PARTİ’NİN YENİ GRUP BAŞKANI

AK Parti’nin Grup Başkanvekili Mehmet Çerçi’nin yerine Gölmarmara Belediye Başkanı Kamil Öz, yeni başkanvekili oldu. Hep beraber Manisa’ya hizmet etme arzusunda olduklarını dile getiren Kamil Öz,  “Beraber Manisa’ya hizmet etmenin bilincindeyiz. Bu göreve layık gören arkadaşlara, vekillerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

DOĞRU YATIRIMIN ARKASINDA DURALIM

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ise yaptığı kısa konuşmada, “Hepimiz bir partinin temsilcileriyiz. Önemli olan tek doğru var. Vatandaş kararı sandıkta veriyor. Sonuçta yanlış varsa yanlışı düzeltelim. Manisa için doğru yatırımların arkasında hep beraber duralım” dedi.

 

4 MİTİNG YAPILACAK

Konuşmasının devamında 23 Kasım’da Manisa’ya gelecek olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ziyaretine de yer veren Başkan Ergün, “4 İlçemizde Selendi, Alaşehir, Salihli ve Turgutlu’da 250’nin üzerinde projemizi açılış ve temel atmaları için kendisini Manisa’ya davet ettim. 23 Kasım’da Devlet Bahçeli Manisa’mıza teşrif edecek. 4 miting yapılacak. Sayın genel başkanımızı Manisa’da ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Bu birlik daim olsun” dedi. Ayrıca Meclis Toplantısı’nda Selendi Kent Meydanı’na MHP genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ismi verilmesi için önerge geldi. Yapılan oylamanın ardından Selendi Kent Meydanı’na MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin ismi verildi.

HABER-Yusuf ÖZDEN-

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir