Başkan Cengiz Ergün’den Köylere Hizmet Sözü

01 Şubat 2014 Cumartesi, 18:30

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Selendi ziyaretinin ikinci gününde esnaf ve köy ziyaretlerine devam etti. Öncelikle merkezde bulunan esnafları ve kahvehaneleri tek tek gezen Ergün, daha sonra Kazıklı, Eskin, Tepeynihan, Pınarlar köylerini ziyaret ettiği. Köylerde eksiklikler hakkında muhtarlardan bilgi alan Ergün, mevcut bütçeyle köylere hizmet götürdüklerini belirterek, büyükşehir olduktan sonra köylerin acil ihtiyaçlarının da en kısa zamanda tamamlanacağının sözünü verdi.

Selendi ziyaretinin ikinci gününü de merkez ve köylere ayıran Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, esnaf ziyaretlerinin ardından Kazıklı, Eskin, Tepeeynihan, Pınarlar köylerinin konuğu oldu. Ergün’e, Milliyetçi Hareket Partisi Selendi Belediye Başkan Adayı Nurullah Savaş ile birlikte partililer eşlik etti. Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Selendi Çarşı Camii’nde kılınan Cuma namazının ardından esnaf ziyareti yaptı. Selendililerin büyük ilgi gösterdiği Ergün, kendisine gösterilen ilgi nedeniyle memnuniyetini ifade etti. Vatandaşlar Cengiz Ergün’den övgüyle bahsederken, Selendi’ye yaptığı hizmetler nedeniyle teşekkür ettiler. Vatandaşlar büyükşehir ile birlikte ilçelerine daha çok hizmet gelmesi temennisinde bulundular.

Hayır Yemeğine Katıldı

 

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, merkezin ardından köy ziyaretlerine başlarken ilk durağı Kazıklı köyü oldu. Burada çocukları askerden dönen bir ailenin düzenlediği hayır yemeğine de katılan Ergün, yemeğin ardından vatandaşlarla sohbet etti. Selendi köylerinin içler acısı durumuna üzüldüğünü ifade eden Ergün, “İki gündür Selendi’de halkımızla bir araya geliyoruz. Köylerimizi ziyaret ettik. Köylülerimiz çamur deryası içerisinde yaşamaya mahkûm edilmiş. İmkânlarımız dâhilinde köylerimize taş yardımında bulunuyoruz. Yakın zamanda ihalesini yaptığımız yeni taşlarında dağıtımına başlayacağız. Bu sıkıntılarınızı inşallah büyükşehir ile birlikte kökten çözeceğiz” diye konuştu.

Eskin’de Köprü Sorunu Çözülecek

 

Kazıklı köyünün ardından Eskin Köyünü ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, burada da büyük ilgiyle karşılandı. Köy meydanında vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Ergün, Eskin Köyünün çevre köylerle bağlantısını sağlayacak köprü ile ilgili bilgi verdi. Bu konu ile ilgili çalışma yapacaklarını ifade

eden Ergün, Eskin’in çevre köyler ile birlikte Uşak ile bağlantısını sağlayacak köprü projesini büyükşehir ile birlikte çözeceklerinin sözünü verdi.

Ziyaretler Pınarlar ve Tepeeynihan Köyleriyle Son Buldu

 

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Selendi ziyaretini Pınarlar ve Tepeynihan köyleri ile tamamladı. İlk olarak Pınarlar sakinleri ile bir araya gelen Ergün, burada vatandaşlara Manisa Belediyesi’nin hizmetleri ile Büyükşehirin getireceklerinden bahsetti. Pınarlar Muhtarı Bekir Sağdıç, köylerini ziyareti nedeniyle hazırladıkları Seramik çaydanlık, sürahi ve kahve takımını Ergün’e hediye etti. Son olarak Tepeynihan Köyü’nü ziyaret eden Ergün, burada da büyük ilgiyle karşılandı. Köy halkının düzenlediği yemek programının ardından köy kahvehanesinde vatandaşlarla bir araya gelen Ergün, kendilerine gösterdikleri sıcak ilgi nedeniyle teşekkür etti. Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün yeniden göreve gelmeleri halinde Manisa’da yaptıkları hizmetlerin il geneline de yayılacağını belirterek, ‘Manisa’da yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı olsun. Önemli olan işi ehline vermeniz” diye konuştu. Ergün, konuşmasının ardından vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çekilerek Selendi’den ayrıldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.