Alaşehir’de Akgündüz ile yola devam

05 Aralık 2015 Cumartesi, 18:03

MANİSA’nın Alaşehir İlçesi’nde yapılan CHP İlçe kongresinde mevcut başkan Ahmet Akgündüz güven tazeledi.

CHP Alaşehir İlçe kongresinde başkanlık için Ahmet Akgündüz ve Ömer Doğan yarıştı. CHP Lokali’nde yapılan kongrede 316 kayıtlı delegeden 272’si oy kullandı. Mevcut başkan Ahmet Akgündüz 179 oy alırken, Ömer Doğan 87 oyda kaldı, 6 oy geçersiz sayıldı. Kongreye CHP Genel Başkan Yardımcısı Manisa milletvekilleri Özgür Özel ve Tur Yıldız Biçer de katıldı.

İlçe başkanlığına seçildiği 12 Ekim 2014 tarihinden bu yana yönetim, kadın ve gençlik kollarıyla birlikte gece gündüz demeden azimli, inançlı ve özverili bir şekilde çalıştığını söyleyen Ahmet Akgündüz, “Partimize yeni bir araç kazandırdık. En önemlisi partililerimizin mutluluklarını ve acılarını paylaşıp yanlarında olmaya özen gösterdik. Daha önceki seçimlerde aldığımız oyların 5 binin üzerinde oy alarak Manisa’da partimizin oy oranını yükselten başarılı ilçeler arasına adımızı yazdırdık. Bundan sonraki ilk hedefimiz yerel seçimleri kazanmak ve Alaşehir tarihinde bir ilke imza atmaktır” dedi.

ALASEHIR ILCESI'NDE YAPILAN CHP ILCE KONGRESINDE MEVCUT BASKAN AHMET AKGUNDUZ (FOTOGRAFTA) GUVEN TAZELEDI. (FOTO: NURETTIN DOGAN / ALASEHIR, DHA)

ALASEHIR ILCESI'NDE YAPILAN CHP ILCE KONGRESINDE MEVCUT BASKAN AHMET AKGUNDUZ GUVEN TAZELEDI. AKGUNDUZUN RAKIBI OMER DOGAN (FOTOGRAFTA) 87 OYDA KALDI. (FOTO: NURETTIN DOGAN / ALASEHIR, DHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir