AKP’DEN MHP’YE GEÇTİLER

25 Aralık 2013 Çarşamba, 18:33

MHP ilçe başkanı Sedat Kutlu ve Turgay Şirin, MHP’ye katıldığı için ayakkabıcılar odası başkanı Yılmaz Kocaerkek ve daha önceki dönemlerde Ak Parti’de görev yapan Mahmut Çetin ve İrfan Elbüken’e parti rozeti taktı.
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayı Turgay Şirin’in ilk kahvehane toplantısı dün akşam Camiönünde gerçekleşti. Kahvehane toplantısında Şirin’e MHP Turgutlu İlçe Başkanı Sedat Kutlu ve yönetim kurulu eşlik etti.
Camiönünde vatandaşların sorunun dinleyen Turgay Şirin ; “ Bütün mahallelerle ilgili olarak projelerimiz var ve bunları önümüzdeki gündenlerde detaylandırarak sizlere anlatacağız ve sizlerden aldığımız destekle bu onurlu görevin başına geçeceğiz” dedi. Toplantıda vatandaşların sorularını cevaplandıran Turgay Şirin gördüğü ilgiden dolayı memmuniyetini dile getirirken; “ Bizleri bu akşam yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
Toplantıda ayrıca MHP’ye katıldığı için ayakkabıcılar odası başkanı Yılmaz Kocaerkek ve daha önceki dönemlerde Ak Parti’de görev yapan Mahmut Çetin ve İrfan Elbüken’e parti rozeti taktı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.