POLİSİN AMANSIZ MÜCADELESİ

06 Aralık 2014 Cumartesi, 13:58

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde Kula İlçesi’nde 3 soygun olayına karışan bir otomobil yaklaşık bir saatlik bir kovalamacanın sonrasında yakalandı.

Yeni Turgutlu’da yer alan habere göre “Manisa’dan bir oto kiralamadan araç kiralayan ve Kula ilçesine giden hırsızlar burada 2 bakkal ve 1 tekel bayiini soymaları üzerine Kula Emniyet Müdürlüğü ekiplerini harekete geçirdi. İlçede hırsızlıklarla ilgili inceleme yapan polis ekipleri İlçeye giriş yapan otomobilin plakası ve aynı otomobilin çıkış yaparken değiştirilen plakasını tespit etti.

Otomobili takibe alan polis ekipleri Turgutlu’da izine rastladıkları otomobili yakalamak için Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle çalışma yaptı.

Otomobili takibe alan ve kovalamaya başlayan polis ekipleri yaklaşık 1 saatlik bir kovalamacanın ardından otomobili İzmir-Ankara Karayolu üzeri kaynar mevkiinde ele geçirdi. Hırsızların yakalanacaklarını anlamaları üzerine yol kenarına terk ettikleri otomobili ele geçiren polis ekipleri hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir