MANİSA’DA GAZİNOCU CİNAYETİ

04 Aralık 2014 Perşembe, 14:38

MANİSA’nın Alaşehir İlçesi’nde, bir gazinoda hesap yüzünden çıktığı ileri sürülen kavgada 34 yaşındaki Sertan Pullu tabancayla vurulup, yaşamını yitirdi. Polis, kavgaya karıştığı ileri sürülen 9 kişiyi gözaltına aldı.

Salihli’de gazino işleten evli bir çocuk babası Sertan Pullu, bugün saat 03.00’a kadar üç arkadaşıyla birlikte Alaşehir ilçesindeki bir gazinoda eğlendi. Gecenin sonunda, iddiaya göre gelen hesabı fazla bulan Pullu ve arkadaşları, gazinonun işletmecisi F.E. (45) ile tartışmaya başladı. Gazino çalışanlarının da araya girmesiyle tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Silahların  kullanıldığı kavgada Pullu, vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden 7 kurşunla olay yerinde yaşamını yitirdi. Polis olayın ardından kavgaya karıştıkları ileri sürülen 9 kişiyi gözaltına aldı.

Pullu’nun ölümüne neden alan silahı gazino çalışanlarından S.S.’nin ateşlediği ileri sürüldü. Polis, olay yerinde ele geçirilen ruhsatsız iki tabancaya el koydu. Pullu’nun cenazesi, savcı ve polisin olay yerindeki incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırılırken, Gözaltına alınan 9 kişinin polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecekleri bildirildi.

18de2d-DSC_0013-Custom_1024x683

Sayfalar: 1 2

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir