Manisa Semazenleri Mest Etti

06 Ocak 2018 Cumartesi, 22:05

Manisa Büyükşehir Belediyesinin minik semazenleri, 2018 yılının ilk gösterisini gerçekleştirdi. Manisalıların da ilgi gösterdiği sema merasiminde minik semazenlerin gösterisi, izleyenleri büyüledi.
Manisa Büyükşehir Belediyesi aylık kültür-sanat etkinlikleri kapsamında Manisa Semazenler Derneği işbirliğiyle ‘Manisa’da Sema’ adlı sema gösterisi gerçekleştirildi. Fatih Sergi Salonu’nda gerçekleştirilen gösteriyi Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Nursel Ustamehmetoğlu, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Ergün Aksoy, MHP Kadın Kolları Başkanı Hediye Özsoy, şube müdürleri ve çok sayıda Manisalı izledi. Okunan ilahiler eşliğinde sema gösterilerini gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesinin minik semazenleri, vatandaşların büyük beğenisini kazandı. Gösterileriyle herkesi büyüleyen minik semazenler, vatandaşların ilgi odağı olurken, bazı vatandaşlar da gösteriyi telefonlarıyla çekerek anı ölümsüzleştirdi.
Manisa semazenlerinin Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün destekleriyle önemli atılımlar yaptığını belirten Manisa Semazenler Derneği Başkanı Musa Akçay, Manisa Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti. ‘Manisa’da Sema’ adlı gösteri, çektirilen hatıra fotoğrafları ile son bulurken, Daire Başkanları Nursel Ustamehmetoğlu ve Ergün Aksoy, minik semazenleri ve Semazenler Derneği Başkanı Musa Akçay’ı gösteriler dolayısıyla tebrik etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir