Dantel Modelleri Üretimi, Üretim Süresi

19 Eylül 2017 Salı, 02:14

Bildiğimiz üzere dantel ülkemizin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Bayramda özel günlerde ailemizin büyüklerini ziyaret etmek için gittiğimizde o evlerde her yerde dantel çeşitli dantel süslemeleri sağa sola işlenmiş peçeteliklerin kolalanmış halleri bunlar bir bir gözümüze çarpmaktadır. Çoğu insana klasik gelse de dantel aslında bizim değerlerimizden bir tanesi haline gelmiştir. Çünkü bizim ülkemizde birçok farklı dekor ülkenin ana sembolleri haline gelmiş bile bulunmaktadır. Fakat dantel modelleri daha da özverili bir çalışma sonucu üretilmiştir, üzerinde el emeği vardır bu da dantelin daha değerli olmasının önünü açmıştır.

Dantel Modelleri Hakkında Kısa Bir Bilgi

Dantel modelleri hakkında verilebilecek oldukça çok bilgi vardır. Çünkü dantel modelleri üretime açık yenilikler yapılabilecek farklı çeşitleri renkleri şekilleri yapılabilecek bir el işidir. Bu dantel modelleri kullanıcıya sunulduğunda onlara daha hoş bir algı bırakmak amacı ile çoğu zaman genel olarak alınan fikirler gerçeğe geçirilir. Halkın en çok hangi çeşitleri sevdiğini, günümüzde hangi modellerin çok tutulduğunu, kimlerin en çok ilgi gösterdiğini öğrenmek amacı ile bazı zamanlar halka sorular yöneltir, müşterilere hangi dantel modelleri hakkında daha samimi düşündüklerini en çok hangilerini beğendiklerini sorarız. Zira müşteri memnuniyetsizliği bizim emek vererek yaptığımız sırası ile özenle işlediğimiz dantel modelleri müşteriyi memnun etmediği sürece bize maddi ve manevi hiçbir şey kazandırmayacaktır.

Dantel Modellerinde 2017

Bu yıl birçok dantel modellerinden üretilen çeşitli eşyalar, giysiler, yastık kılıfları hatta ve hatta telefon kılıfları bile gündemdedir. Yaz ayının vazgeçilmezi olan bikiniler bu sene dantel işlemeleri ile tüketici karşısına çıktı. Pare yo olarak da üretilebiliyor üstelik. Hiç el örgüsü bikini giydiniz veya gördünüz mü bilmiyorum ama bu yeni dantel modelleri üzerinden yola çıkılarak üretilen bikiniler yazın başından bu yana çok fazla talep gördü ve sevildi. Zarif ve hoş bir görüntü sağlayan dantel işlemeli el yapımı bikinilerin yanı sıra dantel ve oyadan yapılmış olan telefon kılıfları gene kolalanarak sağlam bir görüntüye sahip olmuş, kullanıcının telefonu üzerine ilgileri çekmiştir. Gene giysilerde de bu yıl dantel ve nakış moda. Dantelin birçok alt alanları var çoğu ürün üzerinde değerli bir ayrıntı olan dantel işlemeleri aynı zamanda nevresim takımları yastık kılıfları bazı dekor eşyaları üzerinde de ışıltısını ve özendiren görüntüsünü bizlere sunuyor.

Tüketicinin Yorumu

Çoğu müşterimizden duyduğumuz birkaç sözler sırasıyla şunlardır; ”Dantelden böyle güzel şeyler üretildiğini bilmiyordum, ben sadece büyük annelerimizin yaşlılarımızın masa ve fiskos üzerine örttüğü dantelleri hatırlıyordum. Bunları gördükten sonra ben de birkaç model alıp evimin bazı köşelerine dekor olarak kullanmak istediğimi fark ettim. Bu önü açık bir sektör çünkü ne çeşit biter ne model ne de renk. Uzun zamandır değerlerimiz olan bu üretim harikalarının bu kadar güzel göründüğünü hatırlamıyorum. Artık çeşitli alanlarda dantel modelleri kullanmaya karar verdim en azından evimin birkaç bölümünde dantel modelleri ile küçük ve güzel dokunuşlar yapabilirim bunlar çok güzel üretimler devamının gelmesini şiddetle tavsiye ederim asla dantelin önü kapanmasın sürekli üretilsin ”!. İşte bu sözler bizi mutlu etmekten ziyade aynı zamanda çok gururlandırdı. Üretimlerimizi sizin sevebileceğiniz biçimde en iyi şekilde yapmaya özen gösteriyoruz daha özel daha güzel modellerle yeni sezonlarda yeni fikirlerde görüşmek üzere. Sizde ülkemizin değerlerini kullanın değerlerimiz eskimesin aklımızda kısa bir fragman gibi kalmasın bir sonraki nesil de bu değerlerin tadına varsın …

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir