SU POMPALARINDAKİ ARIZALAR GİDERİLİYOR

07 Nisan 2016 Perşembe, 17:11

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanlığı, ilçede arıza yapan içme suyu sondaj motorlarını en kısa sürede tamir ediyor.
Gelen arıza kayıtlarını hemen değerlendiren MASKİ Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Daire Başkanlığı ekipleri 5 ilçede yaşanan arızaları aynı gün içinde giderdi. MASKİ ekipleri Yunusemre’de Osmancalı, Akhisar’da Sazoba ve Yeni Mezarlık Bölgesi, Gölmarmara’da Ozanca, Sarıgöl’de Koçaklar ve Selendi’de Çinan Mahallesi Melekler Mevkiindeki içme suyu pompalarında yaşanan elektrik arızalarına müdahale etti. Tamirat işlerini en kısa sürede gideren MASKİ ekiplerinin Yunusemre ilçesi Osmancalı Mahallesi’nde yaşanan arıza için bölgeye giden ekipte Elektrik Makine Malzeme ve İkmal Daire Başkanı Gürhan Koçi ve Şube Müdürü Kemal Anaç’ta yer aldı.
“GECE GÜNDÜZ DEMEDEN HİZMET ETMEKTEYİZ”
Yunusemre ilçesi Yunt Dağı mevkiinde yer alan Osmancalı Mahallesi’nde içme suyu sondaj motorunda yaşanan arızayı gidermek için bölgede bulunan MASKİ ekibine Elektrik Makine Malzeme ve İkmal Daire Başkanı Gürhan Koçi de katıldı. Koçi, “Osmancalı Mahallemizin içme suyu ihtiyacını karşılayan dalgıç tipi motor pompalarından birinin arızası ile uğraşmaktayız. Mahallelilerin susuz kalmaması adına öncelikle yedek pompamızı çalıştırdık. Mahallede herhangi bir sıkıntı yaşanmaması için elimizdeki arızalı olan motor pompası MASKİ ekiplerince onarılıp, yeniden montaj işlemini yaptık. Bu işlemler, MASKİ bünyesindeki ekiplerimiz tarafından en kısa zamanda yapılmakta. Gece-gündüz demeden bütün Manisalılara hizmet etmekteyiz” dedi.
“MASKİ’YE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Yunusemre ilçesine bağlı Osmancalı Mahallesi’ndeki sondaj motorunda MASKİ ekiplerinin arızayı gidermesinin ardından Mahalle Muhtarı Bekir Akdeniz, MASKİ ekibine teşekkür etti. Akdeniz,”Su pompalarımızdan biri bozuldu. MASKİ ekiplerini aradık. Hemen geldiler ve arızalı pompayı tamir ettiler” dedi. Mahalle Muhtarı Akdeniz, MASKİ ekiplerinin yaptığı işlerden dolayı yaşadıkları memnuniyeti de dile getirdi. Akdeniz, “Elektrik, su ve kanalizasyonla ilgili hiçbir sıkıntımız yok. Yapılan hizmetlerden dolayı Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün ve MASKİ’ye teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir