“Salihli Tüm Projelerini Tamamladı”

14 Mayıs 2018 Pazartesi, 13:54

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Salihli İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Büyükşehir ile birlikte Salihli’de önemli hizmetleri hayata geçirdiklerini belirten Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “139 yıllık belediyecilik tarihinde Salihli, bu kadar hizmet almamıştı. Tüm projeleri tamamlandı. Bu değişim herkesin takdirini topluyor” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, MHP Salihli İlçe Teşkilatı’na nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, Manisa Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Balaban ve daire başkanları eşlik etti. MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın tarafından kapıda karşılanan Başkan Ergün, partililerle tek tek tokalaşarak, çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Ergün, Manisa Büyükşehir Belediyesinin il genelinde ve Salihli’de yaptığı çalışmaları anlattı.
“Pazaryeri tüm başkanların hayaliydi”
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte Salihli’de önemli hizmetleri hayata geçirdiklerini belirten Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, “Dur-geç köprüleri ile başlayan hizmet atağımız, spor salonu, masal ormanı, kavşak, altyapı çalışmaları, düğün salonları gibi onlarca projeyle devam etti. Pazaryeri projesi tüm belediye başkanlarının hayaliydi. Bunu Büyükşehir Belediyemiz gerçeğe dönüştürdü. 139 yıllık belediyecilik tarihinde Salihli, bu kadar hizmet almamıştı. Tüm projeleri tamamlandı. Bu değişim herkesin takdirini topluyor” dedi.
“Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın”
Gösterilen birlik ve beraberliğin bozulmamasını dileyen MHP İl Başkanı Erkan Öztürk de, “MHP belediyeciliğini Manisa’da en iyi şekilde temsil eden belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu güzel birlik ve beraberliğin daim olmasını diliyorum. Allah birliğimizi ve beraberliğimizi bozmasın” dedi. Konuşmaların ardından kendilerini güzel bir şekilde ağırlayan MHP Salihli İlçe Başkanı Mehmet Akın ve yönetimine teşekkür eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, partililerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Diğer Haberler

Sizde yorum yapın..