Son Dakika
11 Aralık 2017 Pazartesi

Salihli Belediye meclisi Kasım ayı toplantısını gerçekleştirdi

02 Kasım 2016 Çarşamba, 12:14

Salihli Belediye Meclisi Kasım ayı toplantısı Belediye Başkanı Zeki Kayda başkanlığında gerçekleştirildi.
Meclis toplantı salonunda yoklama ve geçmiş meclis kararlarının dağıtılması ile başlayan toplantıda, belediye meclisi 12 gündem maddesini görüşerek karara bağladı.
Kasım ayı toplantısında ilk olarak İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, Muhtarlık İşleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüklerine yapılan atamalar hususunda meclise bilgi verildi. Yeni atamaları yapılan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Kenan Develi, Muhtarlık İşleri Müdür Naci Akmeşe, Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Nursel Turunç, kendilerine meclis üyelerine tanıttı.
Dolu Boş Memur kadro değişiklik cetvellerinin görüşüldüğü toplantıda Salihli Belediye Başkanlığı Disiplin Amirleri Yönetmeliği görüşülerek karara bağlandı. Tüm Engelliler ve Aileleri Kültür Yardımlaşma Derneğinin Yer Tahsisi Talebi komisyondan geldiği gibi kabul edilirken, Caferbey tapulaması 3388 ada 3 parselin imar plan değişikliği talebi imar komisyonun ret kararı, meclis üyeleri tarafından oy birliği ile kabul edildi. 2017-2022 yılları arası 5 yıllık İmar Programı, Cumhuriyet Mahallesi 335 Sokak üzerinde trafo yeri belirlenmesi için imar plan değişikliği talebi ve Adala Mahallesi imar planına, plan notu ilavesi yapılması hususu talebi İmar Komisyonuna gönderilirken, Salihli Kazak Türkleri Sosyal Dayanışma ve Kültür Derneği’nin yer tahsisi talebi ise Hukuk ve Tarifeler ile Bütçe Komisyonuna gönderildi.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir