ÖĞRENCİLERİN KIŞLIK MONTU STSO’DAN

23 Kasım 2015 Pazartesi, 21:05

Salihli Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Selendi ilçesinde, ihtiyaç sahibi öğrencilere 225 adet kışlık mont dağıttı.
Salihli Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) ihtiyaç sahibi ilkokul öğrencilerine Selendi’de mont dağıttı. 225 adet ihtiyaç sahibi ilkokul öğrencisine dağıtılan kışlık montlar, Selendi Kaymakamı Hasan Meşeli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Tokkaş, Kaymakamlık yazı İşleri Müdürü Muzaffer Çırak ve odanın Selendili Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi olan Kayalar şirketler grubu yönetim kurulu Başkanı Yunus Kaya tarafından okul müdürlerine teslim edildi.
Şehirlioğlu İlkokulunda yapılan mont dağıtımında konuşan İlçe Kaymakamı Hasan Meşeli, “Ticaret odamıza teşekkür ediyoruz. Yaklaşan kış mevsimi nedeniyle öğrencilerimizi düşünerek ilçemiz okullarına mont göndermişler.” dedi.
Odanın Selendili Yönetim Kurulu üyesi Yunus Kaya ise, “Oda olarak Salihli, Kula ve Selendi’de eğitim gören özellikle köyden mahalleye dönen yerleşim yerlerinden taşımalı sistem ile eğitim gören ihtiyaç sahibi ailelerimizin çocuklarına kış ayının gelmesiyle çocuklarımızın giyebilmesi amacıyla bin 600 kışlık mont hediye ettik. Bunlardan 225 tanesini Selendi’de eğitim ve öğretim gören öğrencilerimize verdik. Odamız eğitim gören çocuklarımızın her zaman yanında. Onlar geleceğimizin Türkiye’sini oluşturacak bizler onlar için varız.” diye konuştu.
Selendi İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Tokkaş da, “Salihli Ticaret ve Sanayi Odasına teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim ve öğretim görmeleri için her zaman destek sağlıyorlar. Bu sezonda öğrencilerimize kışlık mont hediye ettiler. Bizlerde öğrencilerimizi araştırarak 100 kız, 125 erkek olmak üzere toplam 225 adet montu Cumhuriyet, Rahmanlar, Pınarlar Şehit Savcı Ethem Ekim, Çamlıca, Çortak Ömer Nimet Kahraman, Şehirlioğlu, R. Hacılar, Eskin, Kazıklı, Yeşil Mahalle, Yenice, Çıkrıkçı, Terziler, Çanşa ve Tavak mahalle ilkokulundaki 1 ve 4’üncü sınıflar olmak üzere dağıttık.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir