CİNAYET SANIĞI YAKALANDI!

23 Temmuz 2015 Perşembe, 12:44

Manisa’nın Akhisar ilçesinde meydana gelen olayda 2 kişi hayatını kaybederken, iki kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı ve cinayetin şüphelisi olan A.Ç. olay yerinden yaralı olarak kaçmıştı. A.Ç.Tedavi için geldiği Turgutlu ilçesinde hastanede yakalandı.

Yaralı olarak olay yerinden kaçan A.Ç. yaralı olmasından dolayı dün Akhisar’a bağlı ismi açıklanmayan bir köyde saklanarak geldiği Turgutlu İlçesinde Hastanede hastane polisi tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Silahlı çatışmada omzundan yaralanan ve vücuduna aldığı merminin çekirdeğinin vücudunda olduğu tespit edilen A.Ç. dün gece geç saatlerde ameliyata alınarak ameliyatla vücudundaki mermi çıkartıldı.

Turgutlu İlçe Emniyet Müdürlüğünün geniş güvenlik tedbirleri alarak hastanede tuttuğu A.Ç. sabah erken saatlerde Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplere teslim edildi.

Turgutlu’dan Akhisar’a gönderilen A.Ç(40) 2 kişinin ölümüyle sonuçlanan olaydan dolayı arandığı öğrenildi.

–Olayın Geçmişi—

Akhisar ilçesinde beş kişi arasında çıkan tartışmada, silahların çekilmesi sonucu 2 kişi hayatını kaybetti. Olay, dün gece saat 01.30 sularında yaşandı. A.Ç., Ali Rıza İzik, Volkan Açıkgöz, B.A. ile P.K., aralarında bulunan husumetten dolayı tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi ile silahlar çekildi ve Ali Rıza İzik (35) ile Volkan Açıkgöz (33) hayatını kaybetti. Olayda yaralanan P.K. ile B.A. hastaneye kaldırılırken, kaçtığı bildirilen A.Ç. emniyet ekiplerince aranıyor.

zanlii

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir