ALAŞEHİR ZABITASINA DÖRT, DÖRTLÜK TAKVİYE

23 Kasım 2015 Pazartesi, 15:35

Alaşehir Belediyesi 6360 Sayılı Yeni Büyükşehir Yasası sonrası, sorumluluk alanındaki 54 katlık büyüme nedeniyle ilçenin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için diğer birimlerde olduğu Zabıta Müdürlüğünde de revizyon çalışmalarına hız kesmeksizin devam ediliyor. Yapılan çalışmalar kapsamında Alaşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne dağlık alanlarda kullanılmak üzere satın alınan 4×4 arazi aracı hizmete girdi.
Alaşehir Belediyesi tarafından Yeni Mahalle semtine açılan zabıta karakolunun ardından, oluşturulan motorize ekiplere ilaveten özellikle dağlık bölgelerde daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban’ın talimatıyla satın alınan 4×4 arazi aracı vatandaşın hizmetine sunulmak üzere Zabıta Müdürlüğüne tahsis edildi.
Konuya ilişkin bir açıklama yapan Zabıta Müdürü Erol Kacar, “Yeni Büyükşehir Yasa sonrası 2 misli artan nüfusumuz ile 54 kat büyüyen coğrafyamızdaki alan hakimiyetini sağlayarak azami hizmet verebilmek için tıpkı Belediye Başkanımız Dr. Gökhan Karaçoban gibi bizlerde, olağan üstü bir gayret ve azimle çalışma motivasyonu içerisindeyiz. Malumunuz üzere artık eskisi gibi yalnızca kent merkezinde değil kırsalda ki mahallelerimize de hizmet vermekteyiz. Bunu yapabilmek için de ihtiyacımız olan araç takviyesi hususundaki talebimizi Başkanlık makamına ilettiğimizde beklentimizin de ötesinde Alaşehir halkına en iyi hizmet verebilecek nitelikteki bu araçla bizleri taçlandıran Belediye Başkanımız Sayın Dr. Gökhan Karaçoban’a şahsım ve Müdürlüğümüz adına teşekkür ediyorum. Eskiden olduğu gibi bundan sonrada karanlıkta ve aydınlıkta her türlü hava ve arazi koşulunda Alaşehir halkına en iyi hizmeti verebilmek için vatandaşlarımızın bize ihtiyaçları olduğu anda ihtiyaçlarının olduğu yerde olmaya gayret edeceğiz.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir