TURGUTLU’YA CENGİZ ERGÜN DAMGASI

20 Ocak 2014 Pazartesi, 19:20

Turgutlu’ya Cengiz Ergün Damgası

 

           MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Turgutlu’ya adeta çıkarma yaptı. Turgutlu ziyaretinde MHP Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin ile birlikte vatandaşlar ve esnafla bir araya gelen Ergün, ilçe esnafı tarafından çiçeklerle, vatandaşlar tarafından ise sevgi gösterileriyle karşılandı.

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, MHP Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin ile birlikte Turgutlu esnafını ziyaret etti, vatandaşlarla bir araya geldi. Kent girişinde Urganlı Belediye Başkanı Halil Daşkan, MHP Turgutlu İlçe Başkanı Sedat Kutlu, Turgutlu Ülkü Ocakları Başkanı Abdullah Ceylan, Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Yavuz Semizler ve teşkilat mensuplarının da aralarında bulunduğu coşkulu kalabalık tarafından karşılanan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, güzergah boyunca Turgutlu halkını selamladı.

 

Sanayi Sitesi Esnafından Ergün’e Büyük İlgi

 

MHP’li Ergün ve Şirin’in ilk durağı Fatih Küçük Sanayi Sitesi oldu. Site esnafı tarafından ilgiyle karşılanan Başkan Adayları esnafla selamlaştı. Turgutlu Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı’nı da ziyaret eden MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün ve MHP Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin ile beraberindekiler, Kooperatif Başkanı Hasan Yaman ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ağırlandı. Yaman, Turgutlu’nun orta ölçekli sanayi sitesi ihtiyacı olduğunu belirtirken, Ergün de büyükşehir ile birlikte Turgutlu’nun imar planlarının yapılması halinde bu ihtiyacın da göz önünde bulundurulacağını söyledi. Kooperatif ziyareti hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona ererken; Ergün ve Şirin, tüm sanayi esnafını tek tek ziyaret etti. Esnafın sorunlarını da dinleyen Ergün, kendilerine hayırlı işler ve bol kazançlar diledi. Esnafla bol bol hatıra fotoğrafları da çektiren MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün ve MHP Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin siteden alkışlar eşliğinde ayrıldı.

 

Turgutlu’da ‘Büyük Başkan’ Tezahüratları Yankılandı         

Turgutlu kent merkezine geçen MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün ve MHP Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin, güzergah boyunca halkı selamlarken, vatandaşlar da kendilerine alkış, tezahüratlar ve korno sesleriyle eşlik etti. Atatürk Bulvarı boyunca halkın sevgi gösterileriyle ilerleyen konvoya ‘Büyük Başkan Cengiz Ergün’ tezahüratları edildi. Turgutlu merkez ziyaretlerine MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün’ün eşi Şeyda Ergün, MHP Turgutlu Belediye Başkan Adayı Turgay Şirin’in eşi Bahar Şirin ile birlikte Manisa Belediye Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu da katıldı. Ergün ve Şirin, kent merkezinde pek çok kahve ve işyerini ziyaret ederken Turgutlu Çiftçiler Lokali, İbrama Parkı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na da uğradı. Esnafın ikramlarından tadıldı ve çayları içilerek keyifli sohbetler edildi. Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İl Temsilciliği’ni de ziyaret eden Ergün ve Şirin dernek başkanı Turgut Gürkaş ile bir araya geldi.

 

Esnaftan Ergün’e Çiçekli Karşılama

 

Atatürk Bulvarı’ndan Cumhuriyet Caddesi’ne geçen Başkan Adayları Cengiz Ergün ve Turgay Şirin, esnafın yoğun ilgisi karşısında memnuniyetlerini ifade ettiler. Başta Tuhafiyeciler Odası Başkanı Murat Çiçek olmak üzere tüm esnaf, Ergün ve Şirin’e çok sayıda çiçek takdim ederek, kendilerini Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı görmek istediklerini ve kendilerine tam destek verdiklerini belirttiler. Turgutlu kent merkezi ziyareti Türk Eğitim Sen İlçe Temsilciliği ziyareti ile devam etti. MHP Manisa İl Başkanı Tanju Balatlı’nın da katıldığı ziyarette MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Türk Eğitim Sen İl Temsilcisi İsmail Alsaç ve üyelerine Manisa’ya yaşattıkları değişim rüzgarını anlattı. Turgutlu kent merkezi ziyareti İlk Haber Gazetesi ziyareti ile sona erdi.

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.