Manisalının yeni gözdesi Qafein açıldı

14 Eylül 2019 Cumartesi, 16:53

Lale Kule Residance binasında Çicek konseptli kafesi ile yeni açılan Qafein Cafe mutlu anlara tanık oluyor.. Qafein cafe, atmosferi ve iç dekorasyonu ile Manisa’ya farklı bir ambians sunmaktadır. İsminden fazlasıyla söz ettirecek Qafein cafe ilk açıldığı günden beri farklı tarzıyla adından söz ettireceğe benziyor. Günün her saati hizmet alabileceğiniz mekanda çocuklarınız da unutulmamış, özel olarak hazırlanmış çocuk odasında çocuklarınız vakit geçirirken sizlerde rahatlıkla kahvelerinizi yudumlayabilir yada enfes şekilde hazırlanmış yemeğinizi yiyebilirsiniz..

Mekanın her bölümü ayrı bir şekilde tasarlanarak hazırlanan Qafein cafe herkesin kendini özel hissedebileceği bir konseptte hazırlanmış. Mekan içerisinde birbirinden güzel fotoğraflar çekebileceğiniz detayları saklamaktadır..

Güne Sabah kahvaltısıyla başlayan Qafein Cafe gün içerisinde birbirinden lezzetli yemekleriyle ve kahve servisiyle hizmet vermektedir. Adres; Cumhuriyet Mah. 75.Yıl Bulvarı No:144-A Lale Kule Residance Yunusemre/Manisa

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir