MANİSA BELEDİYESİ’NE HİZMET TEŞEKKÜRÜ

07 Ocak 2014 Salı, 10:52

Murat Germen İlköğretim Okulu Aile Birliği Üyeleri ve öğrenciler, okullarına yaptıkları yardımlar dolayısıyla Manisa Belediyesi’ne teşekkür ziyaretinde bulundu.
Ziyarete Murat Germen İlköğretim Okulu adına okul aile birliği başkanı Nurhan Çakıcı, üyeler Arzu Taşdelen ve Nuray Ceylan ile birlikte okul temsilcileri Süheda Peynirci ve Ece Nur Bayraktar katıldı. Belediye Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu ile bir araya gelen misafirler kendisine teşekkür plaketi takdim etti. Manisa Belediyesi’nin eğitime verdiği desteği yakından takip ettiklerini söyleyen okul aile birliği başkanı Nurhan Çakıcı, “Değerli Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün merkezde hiçbir okul ayrımı yapmadan okullara destek verdiğini görüyoruz. Kendisi sağolsun bizim okulumuzu da unutmadı ve güzel işlere imza attı. Önce okul duvarlarımızı yeniledi, ardından okul bahçemizi yeşillendirerek, taş döşeme desteği verdi. Elbette okulumuz için gurur verici bir gelişme de okul bahçemize yaptırdıkları Atatürk büstü olmuştur. Yapılan bütün hizmetler bir bütün halinde bizleri sevindirmiştir. Bu anlamda Belediye Başkan Yardımcımız Nursel Hanım nezninde Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyoruz” dedi.
“2014 YILINDA DA EĞİTİME TAM DESTEK”
Belediye Başkan Yardımcısı Nursel Ustamehmetoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Manisa Belediyesi’nin eğitime büyük önem verdiğini ve desteklerin hız kesmeden devam edeceğinin altını çizdi. Kendisi de emekli öğretmen olan Ustamehmetoğlu, geleceğin teminatı öğrencilerin iyi şartlar altında eğitim görmelerinin önemini vurgulayarak, “Değerli Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatlarıyla merkezde ihtiyaçlarını karşılamadığımız, destek vermediğimiz okul kalmadı. Sağolsunlar okullara yapılan hizmetler de hem velilerimiz hem öğretmenlerimiz hem de öğrencilerimiz tarafından takdirle karşılanıyor. Bu da yapılan işlerin önemini ortaya çıkarıyor. Bizler eğitime destek vermekten mutluluk duyuyoruz. Elbette bugüne kadar elimiz nerelere ulaştıysa bundan sonra da elimizden gelen desteği vermeye çalışacağız” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.