MANİSA BELEDİYESİ ÇALIŞTAY’DA

18 Ocak 2014 Cumartesi, 13:28

Türkiye Belediyeler Birliği’nin katkılarıyla Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 3. Coğrafi Bilgi Sistemleri Çalıştayı sona erdi.
Aralarında Manisa Belediyesi’nin de bulunduğu 30 büyükşehir belediyesinin yanı sıra, İstanbul Teknik Üniversitesi, Erciyes Üniversitesi, Kalkınma Bakanlığı, Harita Genel Komutanlığı, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü, Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü, Milli Emlak Genel Müdürlüğü, Türkiye Belediyeler Birliği, İller Bankası Genel Müdürlüğü ve Türksat Genel Müdürlüğü gibi birçok kurum ve kuruluştan temsilcilerin katılımıyla düzenlenen ve 3 gün süren Çalıştay’da coğrafi ve kent bilgi sistemleri kurulması için yapılması gerekenler ile bugüne kadar yapılan çalışmalar değerlendirildi. Çalıştay’a Manisa Belediyesi’ni temsilen Belediye Başkan Yardımcısı Funda Solak, Emlak Müdürlüğü Numarataj Sorumlusu Cevdet Çiki ve Bilgi İşlem Müdürlüğü Yazılım Destek Sorumlusu Gülin Karan katıldı. ‘Birlikte Çalışalım’ başlığı altında gerçekleştirilen Çalıştay’ın son gününde ise bir değerlendirme toplantısı yapılarak gelinen nokta ve elde edilen sonuçlar masaya yatırıldı.
Son günde Çalıştay’a katkı sağlayanlara teşekkür plaketleri verildi ve Çalıştay bildirisinin okunmasıyla program tamamlanmış oldu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.