KUMLUDERE’DE ÇALIŞMALAR HIZLANDI

16 Ocak 2014 Perşembe, 19:20

MANİSA Belediye Başkan Yardımcısı Mimar Azmi Açıkdil, Kumludere Caddesi’nde devam eden peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceledi. Açıkdil yıllardır atıl durumda olan caddenin çalışmaların tamamlanmasının ardından bambaşka bir görünüme kavuşacağını belirtti.

Manisa Belediyesi tarafından Kumludere Caddesi boyunca devam eden peyzaj ve çevre düzenleme çalışmaları sorunsuz ilerliyor. Belediye Başkan Yardımcısı Mimar Azmi Açıkdil, cadde de devam eden çalışmaları yerinde inceledi.  Yüklenici firma yetkililerinden bilgi alan Açıkdil, otoparkları, aydınlatmaları, süs havuzları ve yeşillendirmeleriyle bir bütün olarak değerlendirdiğimiz caddeyi Manisa’nın en gözde noktalarından biri haline getirmek için çalışmaların sürdüğü ifade dedi.

Seyid İbrahim Hoca Mescidi Yalıtım Sorunu Çözülecek

Belediye Başkan Yardımcısı Azmi Açıkdil’in Kumludere Caddesi incelemeleri sırasında Vakıflar Genel Müdürü Kenan İba’nın isteği üzerine Açıkdil,  Seyid İbrahim Hoca Mescidi’nde, yalıtım ve ferforje sorununu çözmek için incelemede bulundu. Mescidin etrafını inceleyen Başkan Yardımcısı Açıkdil ardından Kamyoncular Derneğinin otopark girişi için hazırlanan projeyi Dernek Başkanı Fahrettin Baru’ya sundu. Dernek yönetim kurulu üyeleri ile proje hakkında görüştü. Üyelerin taleplerini dinleyen Açıkdil, çözüm önerileri sundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.