KULA’DA KIRLI MAZBATAYI ALIP GÖREVE BAŞLADI

15 Ocak 2014 Çarşamba, 11:23

Kula Soförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanlığına seçilen Oktay Kırlı mazbatasını alarak, görevine başladı. Bu arada, birçok sivil toplum kuruluşu temsilcisi de hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak üzere odaya geliyor
Kula Soförler ve Otomobilciler Esnaf odası Başkanı Oktay Kırlı’ya hayırlı olsuna gelen Sivil Toplum kuruluşları arasında, Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Yiğen ve Yönetimi Kula Dericiler Odası Başkanı Yunus Kilimci Kula Ziraat Odası Başkanı Nuri Topal yeraldı. Oda başkanları adına konuşan Kula Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Yiğen,”Yeni başkanımıza destek vermek ve hayırlı olsun demek için oda başkanı arkadaşımızla birlikte ziyaret ettik. Başkanımız Kula Soför esnafının sorunlarını yakından takip edeceğini düşünüyoruz. Bu yüzden başkanımızın yanındayız” dedi.
Oktay Kırlı ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ettikten sonra şunları dile getirdi: “Kula Şoför esnafının sorunlarını en iyi şekilde dile getireceğim. Bana ve yönetimime destek vermek için i sivil toplum kuruluşu başkanlarına şükranlarımı sunuyorum. Kulalı Soför Esnafının sesi artık gür bir şekilde çıkacaktır.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.