İyi Partili Eryılmaz’dan Kurban Bayramı mesajı

19 Temmuz 2021 Pazartesi, 20:55

İyi Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, başta Manisalı hemşerileri olmak üzere tüm Türk İslam coğrafyasının bayramını kutladı.
Eryılmaz, yayımladığı mesajında, “Cenab-ı Allah’a yaklaşmanın ve rahmetinden nasiplenmenin önemli fırsatlarından birisi de; hiç şüphe yoktur ki Kurban Bayramı’dır. Maalesef ki bu bayramı da buruk kutluyoruz. Bir yandan koronavirüs (Covid-19) salgını, diğer yandan Akp-MHP iktidarı. AKP iktidarı döneminde uygulanan plansız tarımsal faaliyetlerin beraberinde yapılan özelleştirme ve rantın, dışa bağımlılığı meşrulaştıran yasal düzenlemeler ithalatçı bir ülke olmamıza neden oldu. Ekonomik sorunların her geçen gün arttığı, işsizliğin çığ gibi büyüdüğü ülkemizde, aldırış etmeden sadece kendini ve çevresindeki zengin iş adamlarını düşünen bir zihniyet ile karşı karşıyayız. Bu zihniyete dur dediğimiz zaman ülkemiz, hak ettiği bayramlarını yeniden refah ve huzur içinde kutlayacak” diye konuştu.
Eryılmaz, şöyle devam etti: “Bayramlar, dini ve milli duyguların perçinleştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı, milletleri var eden milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği önemli günlerdir. Bu anlamlı bayramın Manisa halkı için, milletimiz ve ülkemiz için dostluk ve barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olması temennisiyle, tüm hemşerilerimin ve Türk İslam aleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyorum”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir