Ergün’den Kamu Çalışanlarına Lale Jesti

11 Mart 2014 Salı, 00:21

MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı ve Manisa Defterdarlığı’nı ziyaret etti. Her iki kurum personeliyle tek tek tokalaşan ve lale takdim eden Ergün, personellere çalışmalarında başarılar diledi.

MHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün; MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay ve Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü ile birlikte Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı’nı ziyaret etti. Vergi Dairesi Başkanı Yılmaz Çakan’ı makamında ziyaret eden Akçay, Ergün ve Çöllü, Vergi Haftası’nı kutladı. Vergi Haftası nedeniyle kendilerini ziyaret eden Çakan’a iade-i ziyarette bulunduklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün, Çakan’a başarılar diledi, Vergi Haftası’nı kutladı. Ziyaretleri nedeniyle konuklarına teşekkür eden Çakan da, seçim sürecinde Ergün ve Çöllü’ye başarı diledi.

Manisa Belediyesi’nin vergi borcu yok

Ziyaretin ardından Milletvekili Erkan Akçay, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cengiz Ergün ve Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü, başkanlığa bağlı birimlerde çalışan personelleri ziyaret ederek, iyi çalışmalar diledi. Ziyarette Ergün, başkanlık personeline lale takdim ederken, Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü de karanfil verdi. Manisa Belediyesi’nin Türkiye’de vergi ve SGK primlerini zamanında ödeyen ender belediyelerden olduğunu belirten MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün bu bağlamda örnek bir başkan olduğunu vurguladı.

Defterdarlık personeli de unutulmadı

Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı ziyaretinin ardından Akçay, Ergün ve Çöllü, Manisa Defterdarlığı’nı da ziyaret etti. Manisa Defterdarı Muharrem Özdemir’i ilk olarak makamında ziyaret eden Akçay, Ergün ve Çöllü, Manisa Defterdarlığı’na yakın zamanda atanan Özdemir’e başarılar diledi. Ziyaretin ardından Manisa Defterdarlığı çalışanları da tek tek ziyaret edilerek, kendilerine lale ve karanfil takdim edildi. Defterdarlık çalışanları ve vatandaşlar Ergün ve Çöllü’ye 30 Mart seçimlerinde başarılar diledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir