ERDİNÇ YUMRUKAYA’DAN MAGİAD’A ZİYARET

19 Aralık 2013 Perşembe, 15:57

Manisa Genç İş Adamları Derneği, MAGİAD TECRÜBE AKADEMİSİ seminerlerine hız kesmeden devam ediyor. Geçmişten aldığı güçle geleceğe emin adımlarla ilerleyen MAGİAD, son olarak dernek Kurucu Başkanı Erdinç Şirketler Grubu’nun sahibi Erdinç Yumrukaya’yı ağırladı.

Dernek ofisinde gerçekleşen organizasyonda yönetim kurulu ve üyelerle biraraya gelen Yumrukaya ile oldukça verimli ve keyifli sohbetler gerçekleştirildi.

Kurucu Başkan Yumrukaya dernek kurma fikrinin oluşumundan, derneğin kuruluş aşamalarına, o zamanlarda yapılan organizasyonlardan, başarı sırlarına kadar birçok konu üzerine hassasiyetle eğildi. Kendi dönemlerinde siyaset ve iş dünyasının önemli isimlerine nasıl ulaşıp üyeler ve Manisa ile buluşturduklarını anlatan Yumrukaya, o döneme kıyasla günümüzde bu organizasyonları yapmanın zorluklarının bulunduğundan bahsetti. Teknolojinin gelişiminin her alanı etkilediğini vurulayan Yumrukaya, ilgi duyulan birçok ismin gerek basın gerekse sosyalmedyadan kolaylıkla takip edilebildiğini, dolayısıyla faaliyetlere gösterilen ilginin canlı tutulmasının oldukça zor olduğunu ifade etti.
Kuruluşundan bu yana MAGİAD’a emeği geçmiş birçok kişinin gerek şehir gerekse ülke çapında önemli konumlara geldiğini belirten Yumrukaya, bu durumun MAGİAD’ın hem kişisel gelişime yaptığı katkının hem de dışarıdaki olumlu algısının en önemli göstergesi olduğunu, gelecekte de yeni başarı öykülerine şahit olunacağına inandığını ifade etti.
MAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Ömer Özkara, hazırlık aşamasında olan projeleri ile ilgili bilgi vererek, yaptıkları her çalışmayla hem MAGİAD’ı bir adım daha ileri götürmeyi hem de Manisa’ya önemli katkılar sağlamayı amaçladıklarını ifade etti. Yumrukaya’nın engine tecrübelerini ve ileriye dönük fikirlerini kendileriyle paylaşmasından son derece memnuniyet duyduklarını belirten Özkara, katılımlarından dolayı kendisine teşekkür ederek plaket takdim etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.