Çetin’den Başkan Ergün’e Veda Ziyareti

15 Şubat 2014 Cumartesi, 03:54

Çetin’den Başkan Ergün’e Veda Ziyareti   

MANİSA Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa İl Emniyet Müdürlüğü’nden Merkez Teftiş Kurulu’na atanan Yunus Çetin’i makamında ağırladı. Başkan Ergün, Çetin’e yeni hayatında ve görev yerinde başarılar diledi.

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü’nden Merkez Teftiş Kurulu’na atanan Yunus Çetin, Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette MHP Manisa Milletvekili Sümer Oral, MHP Manisa İl Başkanı Tanju Balatlı, MHP MYK Üyesi Mustafa Enöz, Şehzadeler İlçe Başkanı Çağrı Tuatay, Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Cem Çöllü de hazır bulundu. Manisa’da görevde kaldığı süre içerisinde Manisa Belediyesi ve Emniyet Kurumu’nun başarılı bir ilişki içerisinde olduğunu ifade eden Çetin, “Emniyet Binası’nın dış duvarının yapımında vermiş olduğuz katkılar için teşekkür ediyorum. Manisa Belediyesi’nin, Emniyet Kurumu’na katkıları her zaman oldu. Görevde kaldığım süre içerisinde sizlerle olan ilişkimizden memnunduk. Size görevlerinizde başarılar diliyoruz” dedi.

En iyi hizmetleri vermeye çalıştık

Hizmet makamları olarak Manisa’nın daha iyi yerlere gelmesi için tüm kurumların iş birliği içerisinde çalışması gerektiğini belirten Başkan Ergün de, “Manisa İl Emniyet Müdürü olarak görevde kaldığınız, 27 aylık süre içerisinde tabii ki her iki kurum arasında iyi ilişkiler içerisinde hizmetlerimizi gerçekleştirdik. Hizmet makamları olarak elimizden geldiği kadar vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye çalıştık. Bu süre içersinde verdiğiniz hizmetler için teşekkür ediyorum. Yeni görevinizde başarılar diliyorum. Hayırlı olsun” diye konuştu. Başkan Ergün konuşmaların ardından Çetin’e Osmanlı dönemine ait bir kaftan hediye etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.