Belediye Başkanları Sünnet Töreninde Buluştu

24 Ağustos 2015 Pazartesi, 10:04

MANİSA Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un oğlu Ömer Faruk’un sünnet törenine katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen sünnet törenine Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanları ve yöneticiler tam kadro katıldı. Ömer Faruk ile yakından ilgilenen Başkan Ergün, Hüseyin Tosun ve ailesini tebrik etti.

Milliyetçi Hareket Partili Belediye Başkanları ve yöneticiler, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun’un oğlu Ömer Faruk’un sünnet töreninde bir araya geldi. Renkli görüntülerin oluştuğu sünnet törenine Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün yanı sıra MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay, MHP İl Başkanı Tanju Balatlı, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Salihli Belediye Başkanı Zeki Kayda, Alaşehir Belediye Başkanı Gökhan Karaçoban, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk, Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Halil Memiş, MASKİ Genel Müdürü Yakup Koç, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Fuat Uzun, Başkan Danışmanı Azmi Açıkdil, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Erdal Nohutçu, MASKİ Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Mustafa Parlak, MASKİ İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Bakanı Ersoy Arslan, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Ertuğrul Yıldırım, Manisa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil ve çok sayıda davetli katıldı. Sünnet töreninin yapılacağı alana gelen Başkan Ergün, davetlilerle tek tek tokalaştı. Davetliler ve vatandaşlar Başkan Ergün’e büyük ilgi gösterdi.

Şehir turu atıldı

Turgutlu Oğuzhan Mehteri’nin verdiği mini konser ile başlayan sünnet merasiminde daha sonra Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçe belediye başkanları ile protokol üyelerinin tam kadro yer aldığı geleneksel olarak yapılan sünnet merasimi yürüyüşü gerçekleştirildi. Mehter takımı önderliğinde yapılan yürüyüşte Kula sokaklarını gezen Ömer Faruk ve protokol üyeleri daha sonra sünnet töreninin yapıldığı alana geri döndüler. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, takı merasiminin ardından törenden ayrıldı.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir