BAYBATUR NET KONUŞTU, PARTİLİLERİ UYARDI!

15 Kasım 2014 Cumartesi, 16:01

AK Parti il başkanı Murat Baybatur, 2015 genel seçimleri için parti teşkilatını uyararak , “30 Mart yerel seçimlerinde paralel yapı nasıl kaybetmemiz için çalıştıysa 2015 içinde bunu yapacaktır. Önümüzde çok ciddi bir süreç var.  Genel Başkanımız ve Başkanımız Ahmet Davutoğlu ile birlikte durmadan yürüyeceğiz. Çok çalışacağız” dedi.

Ferdi UZUN

AK Parti’nin genç il başkanı Murat Baybatur, 2015 seçimleri için parti teşkilatını uyardı. Paralel yapı diye adlandırılan yapının 30 Mart yerel seçimleri ve 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde AK Parti’yi bitirmek için uğraştığına dikkat çeken  Baybatur, “Önümüzde çok ciddi bir süreç var.  Genel Başkanımız ve Başkanımız Ahmet Davutoğlu ile birlikte durmadan yürüyeceğiz. Çok çalışacağız. 30 Martta çalıştık, 10 Ağustos’ta çalıştık şimdi önümüzde 2015 seçimleri var. 2015 seçimlerine girerken 30 Mart ve 10 Ağustos’ta bizleri sandıkta alaşağı etmek isteyenler, karanlık odalarda gizli işler çevirmek isteyenler sanmayın ki bitmiştir. Bu oyun 2015’te de sürecektir. AK Parti’nin içine bir nifak tohumu sokabilir miyiz, ilçesinden iline genel merkezine kadar içlerine bir nifak tohumu sokarak nasıl fetret dönemini yaşatırız diyenler var. Ama unutmayalım! AK Parti fetrete girerse Türkiye fetrete girer” dedi.

Düşmanlarımızı tekrar kahredeceğiz

30 Mart  ve 10 Ağustos seçimlerinde paralel yapının partisini yenemediğini vurgulayan Baybatur, “O günlerde nasıl çalıştıysak yine çalışacağız. Bu bilinç içerisinde yürüyeceğiz. Bu bilinçle hep beraber çalışacağız. 2015 seçimlerinde 17 ilçemizin tamamında yine zafere yürüyeceğiz. AK Parti’nin bayrağını hep beraber dalgalandıracağız. Dostlarımızı güldüreceğiz düşmanlarımızı tekrar kahredeceğiz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir