AZMİ AÇIKDİL SON SÜRAT

23 Ocak 2014 Perşembe, 21:08

Seçim arenası hızlanırken MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Mimar Azmi Açıkdil, ekibi ile gece gündüz demeden bir çok kuruluş ve hemşerileri ile görüşüp konuşma fırsatı bulmak için son sürat ziyaretlere devam ediyor.

​ Her gittiği yerde dürüstlüğü, güvenirliği ve ürettiği projeler sayesinde yoğun ilgi ve sevgi gösterileri ile karşılanan MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil bir günde dört meslek odasını ziyaret etti.

​ Ziraat Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Kefalet Odası, Meyve Sebze ve Umum Pazarcılar Odası ve Ayakkabıcı Esnaf Oda Başkanları“ Sizi başkan olarak görmek istiyoruz” sözleriyle destek olurken, beş yıldır verilen hizmetlerden dolayı MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil’in gördüğü ilgi ve takdire layık olduğunu belirtti. Meyve Sebze ve Umum Pazarcılar Odası Başkanı Halim Şener ise;”Pazarcılar odası olarak yanındayız, biz bir çivi çakanın arkasındayız. “ sözleriyle desteklerini dile getirdi.

​ “Manisa değişiyor” sloganı ile yola çıkıp beş yılda Manisa’nın çehresini değiştiren Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve ekibinin bir ferdi olarak çalışan MHP Yunus Emre Belediye Başkanı Adayı Azmi Açıkdil bundan sonra meslek kuruluşları, odalar ve dernekler ile birlikte çok daha farklı bir Yunus Emre yaratacağına dikkat çekti.

​ Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne bağlanacak olan 17 ilçeden en geniş alana ve en çok nüfusa sahip Yunus Emre ilçesine hizmet için yola çıkan MHP Yunus Emre Belediye Başkan Adayı Azmi Açıkdil; “Oda ver dernekler projesi ile yer sıkıntısı çeken sosyal imkânları olmayan derneklere büyük bir imkân sağlamak için 5 yıllık süreçte proje çalışmaları yürütüldü ve inşaatına başlandı. Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün 2009 öncesi seçim çalışmalarında verdiği bir sözü daha yerine getirmiştir.” sözleriyle derneklerin ve meslek kuruluşlarının yanında olduklarını vurguladı.
Her meslek mensubu kuruluşların farklı işlev ve ihtiyaçlarını tek tek değerlendiren Açıkdil, “bunca yıllık evliyiz 100-150 metrekare evin ihtiyacı bitmiyor, bu anlamda Manisa’nın ihtiyacının bitmeyeceği gibi şimdi hizmet alanının genişlediğini Yuntdağı yerleşimlerini planladığımızda daha çok çalışılması hem sosyal hem ekonomik anlamda çok proje üretilmesi ve kısa zamanda da uygulanması gerektiğinin önemini vurgulayan Açıkdil göreve hazırlıklı olduğunu hep birlikte çok işlerin başarılacağını memnun mutlu ve müreffeh bir Yunus Emre yaratarak herkesin yüzünün güleceğini ve bu konuda çok büyük işlerin başarılacağını söyledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir