Dinçer, uzun yıllar Akhisar Belediyesi'nde Temsilci, Baş Temsilci ve Şube Başkan Yardımcısı görevlerinde bulundu. Manisa Belediye İş Sendikasının son Genel kurulunda Eski Başkan Gökay Sezgin’in yardımcılığını yaptı. Belediye-İş Sendikası Genel Merkezinin yaptığı atamayla Manisa Belediye-İş Sendikası'nın yeni Başkanı Devrim Dinçer oldu. Yeni Başkan, görev süresi boyunca Sendika üyelerinin haklarını korumak ve geliştirmek için çalışacağını ifade etti.

Sendika üyelerini haklarını koruyacak

Dinçer'in geniş deneyim ve bilgi birikimiyle Manisa’daki belediye işçilerine önemli katkılar sağlayacağına inandıklarını iletti. Yeni başkan, görev süresi boyunca sendika üyelerinin haklarını korumak ve geliştirmek için çalışacağını ifade etti.

Muradiye’de yaşanan elektrik kesintisine Ferdi Zeyrek’ten müdahale Muradiye’de yaşanan elektrik kesintisine Ferdi Zeyrek’ten müdahale

Belediye İş Sendikası'nın Yeni Başkanı Devrim Dinçer Oldu (4)

Devrim Dinçer Başkanlığında ki Belediye-İş Sendikası Manisa Şubesi’nin yeni yönetimi şu şekilde oldu; Şube Başkanı Devrim Dinçer, Şube Başkan Yardımcısı Özgür Polat, Şube Mali Sekreteri Ömer Öztürk, Yönetim Kurulu üyeleri Ufuk Özten ve İsmail Alıcı.

Kaynak: HABER MERKEZİ