AK Parti Manisa'da Aday Tanıtım  Toplantısında adaylarını açıkladı. Cumhur İttifakı'nında adaylarını  tanıtıldığı toplantıya  Aday tanıtım toplatısına AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, AK Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, MKYK ve Manisa Milletvekili  Ahmet Mücahit Arınç, AK Parti Teşilat Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Murat Baybatur ve Manisa Milletvekili Tamer Akkal' da yer aldı. Ayrıca MHp Manisa Milletvekili Erka Akçay'da katıldı.

Şehzadeler Belediye Başkan Adayı Ömer Faruk Çelik tekrar aday olmazken aday tanıtım toplatısında katıldı.

1 Mart 2024'te gerçekleştirilecek Mahalli İdareler Genel Seçimleri için hazırlıklar devam ederken, AK Parti Manisa ilçe belediye başkan aday adayları belirlendi.

Manisa’nın Yunusemre ilçesinde Mehmet Çerçi ile yola devam ediyor, Şehzadeler Belediyesi için aday Yavuz Kurt oldu. Akhisar Belediyesi adayı Ömer İşçi olurken, Demirci ilçesinin adayı ise Erkan Kara oldu.

Tam aday listesi şu şekilde;

AK Parti Manisa İlçe Belediye Başkan adayları;

Yunusemre: Mehmet Çerçi

Şehzadeler: Yavuz Kurt

Akhisar: Ömer İşçi

Demirci: Erkan Kara

Soma: Egemen Bülent Türkmen

Kırkağaç: Fevzi Ok

Köprübaşı: Regaip Topuz

Gördes: Muhammet Akyol

Ahmetli: Ahmet Alhan

Gölmarmara: Kamil Öz

Alaşehir:  Necdet Türk

Kula: Hüseyin tosun

Dutlulu, “Akhisar’da çok güzel işlere imza attık ama daha yapacaklarımız var” Dutlulu, “Akhisar’da çok güzel işlere imza attık ama daha yapacaklarımız var”

Salihli: Zeki Kayda

Sarıgöl: Necati Selçuk

Selendi:  Nurullah Savaş

Turgutlu :Yunus Oğan

 

Kaynak: HABER MERKEZİ