NECLA ÖĞRETMEN SON YOLCULUĞUNA GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI

28 Ocak 2015 Çarşamba, 15:28

Bursa Uludağ’da meydana gelen trafik kazasında oğlunun gözleri önünde feci şekilde can veren Salihlili öğretmen Necla Aladağ, son yolculuğuna uğurlandı.
Necla Aladağ (47), Manisa’nın Salihli ilçesi Taytan mahallesinde öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Taytan mezarlığına defnedildi. Aladağ’ın cenaze törenine Salihli’nin Şehitler İlkokulu ve İzmir’in Tire ilçesindeki meslektaşları da katıldı. Ailenin ayakta durmakta zorlandığı cenaze töreninde gözyaşları sel oldu.
Necla Aladağ’ın iki ay önce İzmir’in Tire ilçesinden tayininin çıkması üzerine Salihli Şehitler İlkokulunda görev yaptığı öğrenildi. Dorukan (15) ve Nursima (22) adlı iki çocuğu bulunan Necla Aladağ’ın eşi polis Ali İhsan Aladağ’ın da kısa bir süre önce emekli olduğu öğrenildi.

OLAY
Uludağ’da meydana gelen kazada, Sadık D. (49) idaresindeki 34 DT 6156 otomobil, karlı yolda kayarak yaya olarak yürüyen 47 yaşındaki Necla Aladağ ile arkadaşı Saniye Yaman’a (44) çarptı. Aracın altında kalan Aladağ, oğlunun gözleri önünde 100 metre sürüklenerek feci şekilde can verirken, arkadaşı Saniye Yaman kazadan yaralı kurtulmuştu.

ULUDAĞ'DA ÇOCUĞUNUN ÖNÜNDE CAN VEREN ANNE TOPRAĞA VERİLDİ NECLA ÖĞRETMEN SON YOLCULUĞUNA GÖZYAŞLARIYLA UĞURLANDI

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir