Manisa’da jandarmadan suçlu avı: 13 gözaltı

30 Ocak 2018 Salı, 16:00

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen operasyonda haklarında çeşitli suçlardan aranması ve yakalanması bulunan 13 şahıs gözaltına alındı.
Turgutlu İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından ilçede asayiş uygulaması gerçekleştirildi. Ekipler ilçede suçlu şahıslara yönelik gerçekleştirdikleri uygulamada 13 şahısı gözaltına aldı. Hırsızlık suçlarından aranan O.T., T.Ö., H.B., borçlunun ödeme şartlarını ihlali suçundan aranan M.Ö., O.T., Y.S., alkol ve uyuşturucu madde kullandıktan sonra araç kullanma suçlarından yakalanan A.O., U.Y., yaralama ve başkalarına ait kimlik veya kimlik bilgilerini kullanma suçundan aranan E.Ö., taklit anahtarla açmak suretiyle hırsızlık, askeri ceza kanununa muhalefet ve hırsızlık suçlarından aranması bulunan M.A.S., yaralama suçundan aranan E.K., silahla tehdit ve kasten öldürme suçundan aranan Ö.B. ve kasten öldürme suçundan aranması bulunan H.O. yakalanarak gözaltına alındı.
Gözaltına alınan şüpheliler sağlık kontrollerinin ardından işlemleri yapılmak üzere karakola götürüldü. Şüpheliler daha sonra adliyeye sevk edilecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir