MANİSA İTFAİYESİ’NDEN BERK BEBEĞE DESTEK

09 Aralık 2013 Pazartesi, 13:06

Manisa İtfaiyesi personeli, yakalandığı lösemi dolayısıyla tedavisi İzmir Dr.Behçet Uz Çocuk Hastanesi&’nde devam eden Kulalı Berk Bebek için kan bağışında bulundular. Manisa Belediyesi İtfaiye ekipleri hafta sonu 30 kişi olarak geldikleri Kula Devlet Hastanesi’nde Berk Bebek için kan bağışında bulundular. Kulada gönüllü olarak kan bağışında bulunan İtfaiye personeli “Her Şey Berk Bebek İçin” dediler.
Manisa İtfaiye amiri Tuncay Gümeç konu ile ilgili olarak; “Bizler durumun vahametini gazetelerden öğrendik. Gerekli irtibatların ardından mesai arkadaşlarım ile birlikte Kula Devlet Hastanesi’ne gelerek kan bağışında bulunduk. Bir kardeşimizin ve aynı zamanda meslektaşımızın zor zamanında yanında olmak ve destek olmak biz itfaiye personelinin ruhunda var.” dedi.
Kendisi de itfaiye personeli olan Yalçın İnal; “Meslektaşlarımın bana vermiş olduğu destek beni çok memnun etti. Manisa’nın çeşitli ilçelerinden itfaiye personeli gelip çocuğum için gelip kan bağışı yapıyorlar. Hepsinden Allah razı olsun.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir