HURDACI CİNAYETİ ÇÖZÜLDÜ

06 Mayıs 2015 Çarşamba, 12:33

Manisa’nın Salihli ilçesinde, bıçakla öldürülen 68 yaşındaki hurdacı Ramazan Atilla cinayeti, polisin çalışmasıyla aydınlandı.
17 Kasım 2014 tarihinde işlenen ve kamuoyunda ‘hurdacı’ cinayeti olarak bilinen Ramazan Atilla cinayeti çözüldü. Salihli İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşcı, cinayeti işleyen zanlının yaşının 18’den küçük olduğunu ve tutuklanarak cezaevine gönderildiğini söyledi.
Taşcı, yaptığı açıklamada, “17.11.2014 tarihinde Ramazan Atilla isimli şahsın kesici aletle öldürülmesi olayı ile ilgili olayı gerçekleştirdiği tespit edilen fail, Salihli Cumhuriyet Başsavcılığımızın koordinesinde Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ve Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğümüz görevlilerince dün yakalanmış, çıkarıldığı adli mercilerce tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir. Salihli’de güvenlik, asayiş, terör ve trafik hizmetlerinde etkin ve kararlı mücadelemiz devam edecektir” dedi.

OLAY
Salihli ilçesinde yaşayan ve hurdacılıkla geçimini sağlayan Ramazan Atilla, yapılan bir ihbarla polis ekipleri tarafından ikamet olarak kullandığı iş yerinde ölü bulundu. 17 Kasım 2014 tarihinde gerçekleşen olayda, Atilla’nın birden fazla bıçak darbesiyle öldürüldüğü tespit edilmişti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.