YUNUSEMRE ZABITASI’NDAN SORUNLARA ORTAKLAŞA ÇÖZÜM

10 Kasım 2014 Pazartesi, 13:39

Yunusemre Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar, ilçede esnaf ve vatandaşların sorunlarını çözmek amacıyla sık sık ziyaretlerde bulunuyor. Şişmanlar, odalara ve esnaflara gerçekleştirdiği ziyaretlerde sıkıntıları dinleyerek istişare sonucu çözüm üretiyor.

Ekibi ile birlikte sorunları diyalog yoluyla çözen Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar, Elektronik Teknisyenleri Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Üzen’i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Mehmet Üzen, “Kimseyi kırmadan bizim üzerimize düşen vazife neyse zabıtaya yardımcı olmak anlamında ne gerekiyorsa her zaman yardımcı olmaya hazırız. Yunusemre Zabıtası’nın başarılı çalışmalarını takip ediyoruz. Yunusemre tarafındaki esnafımız sizden çok memnun kalacaklardır. Ziyaretlerden de esnafımızın da memnun olduğunu görüyoruz. Esnafım adına karşılıklı görüşerek anlaşarak daha iyi çalışacaksınız” dedi.

Gerçekleştirilen ziyaretler ile odaların ve esnafın sıkıntılarını dinlediklerini belirten Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar, “Sorunlar karşısında ne yapılması gerekirse birlikte ortaklaşa istişare ederek yapmaya çalışacağız. Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’nin talimatları doğrultusunda esnafımızla hiçbir zaman karşı karşıya gelmeden eski zabıta imajını ortadan kaldırmakla ilgili çalışmalar yapıyoruz. Bu kapsamda biz de  dışarıda da vatandaşla diyalog içerisindeyiz” diye konuştu.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir