YUNUSEMRE ZABITASI’NDAN ÇİFTE KUTLAMA

04 Eylül 2014 Perşembe, 14:03

YUNUSEMRE ZABITASI’NDAN ÇİFTE KUTLAMA

Yunusemre Belediyesi Zabıta Müdürlüğü bu yıl 188. yıl dönümü olan Zabıta Haftası’nı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ile birlikte kutlarken, görevlerinde yükselen üç zabıta personeline de rütbeleri takıldı.

Belediye Başkanlığı makamından gerçekleşen kutlama ve terfi törenine Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya, Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar ve rütbe alan zabıta personeli katıldı. Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya ve Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar, amir ve komiserliğe yükselen personele rütbelerini taktı.

Böylece Zabıta Amiri İsmail Esen, Zabıta Komiseri Ramazan Gündoğdu ve Zabıta Komiseri Emre Bölükbaş oldu. Zabıtanın 188. Yıl dönümünü kutlayan Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, yeni göreve başlayan zabıta amiri ve zabıta personellerine başarılar diledi. Zabıta haftası etkinliklerinin devam ettiğini ifade eden Zabıta Müdürü Cengiz Şişmanlar, “Halkımızın huzur ve refahını sağlamak için çalışıyoruz. Önceliğimiz halk sağlığı ve çevre düzenidir. Bu yıl teşkilatımızın kuruluşunun 188. Yıl dönümünü kutladık. Ayrıca zabıta amiri ve zabıta komiserlerine rütbeleri takıldı. Bu haftayı personelimiz ile birlikte dolu dolu geçiriyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir