YUNUSEMRE BELEDİYESİ’NDEN VATANDAŞLARA İÇME SUYU

01 Ocak 2015 Perşembe, 17:37

Yunusemre Belediyesi, Yuntdağı Bölgesinde su kesintileri sonucu mağdur olan mahallelere su takviyesinde bulundu.

Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, elektrik kesintisinden dolayı su sıkıntısının olduğu Karakılıçlı, Pelitalan ve Örencik mahallelerinde su tankerleri ile su yardımı yaptı. Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne ait su tankerleri mahallelilere su taşıdı.

Yunusemre Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Halil İbrahim Özcan, Yuntdağı bölgesinde olumsuz hava koşullarından dolayı vatandaşların mağdur olmaması için çalıştıklarını vurgulayarak, “Yunusemre Belediyesi bir yandan yolları açarken aynı zamanda elektrik kesintisinden dolayı mahallelerin su problemini gidermeye çalışıyor. Su kesintisinin olduğu mahallelere Temizlik İşleri Müdürlüğü olarak yaklaşık 30 ton su takviyesi yapacağız. Muhtarlarımızdan gelen taleplere göre Karakılıçlı, Pelitalan ve Örencik mahallelerine su götürmeye çalışıyoruz.” diye konuştu.

Karakılıçlı mahallesi muhtarı İhsan Öktemi 3 gündür sularının olmadığını belirterek, “Elektrik olmadığı için 3 gündür sularımız yok.Yunusemre Belediyesi’nin getirdiği 2 tanker su inşallah derdimize çözüm olacaktır. Kendilerine yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir