YUNUSEMRE BELEDİYESİ PROJE EKİBİNE SERTİFİKA

04 Kasım 2014 Salı, 20:45

Zafer Kalkınma Ajansı’nın desteğiyle Argos İç ve Dış Ticaret Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından verilen proje yazma ve yürütme eğitimlerini başarıyla tamamlayan Yunusemre Belediyesi personellerine sertifikaları törenle verildi.

Yunusemre Belediyesi’nde düzenlenen törene Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Belediye Başkan Yardımcıları Ramis Şiyak, Kılıç Kaya, Strateji Geliştirme Müdürü Orhan Güzel, Argos İç ve Dış Ticaret Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nde görevli eğitmen Yudum Cura ve personeller katıldı.

Sertifika almaya hak kazanan 10 personele sertifikaları Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ve Belediye Başkan Yardımcıları Ramis Şiyak ve Kılıç Kaya tarafından verildi.

Verilen eğitimler kapsamında farklı müdürlüklerdeki 10 personelin oluşturduğu ekip ile projeler üretilerek toplumdaki her kesime ifade edecek hizmetlerin hayata geçmesi amaçlanıyor.

Tören öncesinde Argos İç ve Dış Ticaret Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri’nde görevli eğitmen Yudum Cura, Başkan Çerçi’ye personele verilen eğitim seminerleri hakkında bilgi verdi.

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ise yaptığı konuşmada, “Zafer Kalkınma Ajansı’nın finansörlüğünde Yunusemre Belediyesi proje hizmet biriminin eğitim çalışmasını neticelendirilmiş olduk. Başkan yardımcıları ve Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nün önemli çalışmaları oldu. Biz bu projeyi çok önemsiyoruz. Proje ekibini kurmaya daha önceden karar vermiştik. Teknik anlamda bu arkadaşlarımız projenin takibiyle, projenin yazılaması ve yapılması ile uğraşacaklar. Uluslar arası sistemi takip edecekler. İmar Müdürlüğümüzün içerisinde de ayrıca bir proje ekibi kurduk. Teknik anlamda projeyi çizen, yapan bir ekip olacak. Proje mantığını bilen bir ekip bir araya gelecek. Onların ürettiği projelerle önemli hizmetler yapmayı hedefliyoruz. Toplumda farklı kesimlerin problemlerini çözme noktasında bu proje ekibinden çok şey bekliyorum. İnşallah faydalı bir çalışma olmuştur. Zafer Kalkınma Ajansı’na belediyemizin bu çalışmasına kaktı sunduğu için teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir