YUNUSEMRE BELEDİYESİ İLE KIZILAY ARASINDA İŞBİRLİĞİ

04 Aralık 2014 Perşembe, 16:09

Yunusemre Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi, Kızılay Manisa Şube Başkanı Cengiz Yurdabekçi’yi ziyaret etti. Karşılıklı destek mesajlarının verildiği ziyarette iki kurum arasında işbirliği kararı alındı.

Yunusemre  Belediye Başkanı Dr.Mehmet Çerçi iade-i ziyaretler kapsamında Yunusemre İlçe Emniyet Müdürü Murat Oktay’ı ziyaret edip görevinde başarılar diledi.

İkinci durak Kızılay Manisa Şubesi oldu. Başkan Çerçi’ye, AK Parti Yunusemre Belediye Meclis Üyesi Şule Uygur ile Belediye Özel Kalem Müdürü Semih Coşkun ve Destek Hizmetleri Müdürü Hakan Yılmazbaş eşlik etti.

“KIZILAY’IN DAHA GÜÇLÜ OLMASI LAZIM”

Kızılay Şube Başkanı Cengiz Yurdabekçi’ye başarılar dileyen Başkan Çerçi, “Kızılay bizim için çok önemli, çok değerli bir kurum. Kızılay dar günde kötü günde milletimizin yaralarını saran, halkımızın derdine derman olmaya çalışan, her türlü felakette milletimizin yardımına koşan bir kulum. Hatta Kızılay, sadece milletimizin de değil, uluslararası arenada, dünyanın herhangi bir bölgesinde yardıma muhtaç insanların umudu olan milli bir kurumdur.  Biz de Yunusemre Belediyesi olarak Kızılay’ımızın yanındayız. Kızılay’ın daha da güçlü olması lazım. Daha büyük başarılara imza atması lazım. Bütün dünyada ve İslam aleminde Kızılay var.  Bizleri temsil ediyor. Ülkemizi, milletimizi temsil ediyor. Onlar adına bizler adına çok önemli görevler yapıyorlar. Başarılar diliyorum kendilerine.” diye konuştu.

Kızılay Manisa Şube Başkanı Cengiz Yurdabekçi ise ziyaretlerinden dolayı Başkan Mehmet Çerçi be yanındakilere teşekkür etti. Kızılay’ın görevinin her zaman devam ettiğini vurgulayan Yurdabekçi, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kızılay gücünü valiler, kaymakamlar ve belediye başkanlarından almakta olup, iç içe bire bir çalışmalar yapmaktadır. Sayın Mehmet Çerçi’ye bize verdiği güç ve destek için teşekkür ederim. Yunusemre ilçesi için beraber çalışmaya hazırız. Kızılay, Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımızın himayelerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Biz de bayrağımızı devamlı yukarıda tutmanın gayreti içindeyiz. Bu çalışmalarımız Sayın Başkanın destekleriyle daha da ileriye gidecektir.”

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir