YUNUSEMRE BELEDİYESİ ÇÖP KONTEYNERLERİNİ YENİLİYOR

07 Kasım 2014 Cuma, 19:33

Temiz bir Yunusemre parolasıyla yola çıkan Yunusemre Belediyesi, çevre temizliği çalışmalarına hız vererek ilçedeki mevcut çöp konteynerlerini yeniliyor. Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler ilk etapta bin 500 adet çöp konteynerini ilçede ihtiyaç duyulan yerlere koymaya başladı.

Yunusemre Belediyesi Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Yunusemre’nin Manisa’nın en büyük ilçesi olduğunu hatırlatarak, “Büyük bir alana yayılan ilçemizin temizliğine büyük önem veriyoruz. Hedefimiz yeşil ve temiz bir Yunusemre. Bu hedefte bize en büyük desteği çevrede duyarlı vatandaşlarımız verecek. Daha temiz bir Yunusemre ilçesi için hep birlikte çalışacağız. Bu kapsamda ilk olarak temizlik işleri ekiplerimiz ihtiyaç duyulan yerlerde mevcut çöp konteynerlerini yeniliyor.  Bundan sonrada çevre temizliği çalışmalarımız en iyi şekilde devam edecek” diye konuştu.

Temizlik konusunda hızla ilerlediklerini belirten Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya ise, “İlçemizdeki çöp konteynerlerini yeniliyoruz. Çevrede hijyen şartlarının düzeltilmesi, kötü koku ve görüntünün ortadan kaldırılması için yaptığımız bu çalışma ile vatandaşlarımız daha iyi şartlarda yaşayacaklar. Daha temiz bir Yunusemre için vatandaşımızın da desteğiyle hep birlikte çalışacağız” dedi.

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir