Son Dakika
23 Şubat 2018 Cuma

Vatandaşların Vergileri İle Yapılanı Yıkıyorlar

07 Aralık 2016 Çarşamba, 15:39

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin Yunusemre ilçesi Güzelyurt Mahallesi Menemen Caddesi’nde yaptığı refüj orta aydınlatma çalışmasına, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çirkin saldırı gerçekleştirildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yaşanılabilir bir kent adına sürdürdüğü çalışmalar, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından saldırıya uğruyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından il genelinde birçok yerde bulunan ve geceleri şehrin güzelliğine önemli katkı sağlayan, trafik güvenliği açısından da farkındalığı sağlayan refüj aydınlatması çirkin saldırıya uğradı. Kimliği henüz belirlenmeyen şahıs ya da şahıslar tarafından gerçekleştirilen saldırı, Yunusemre ilçesi Güzelyurt Mahallesi Menemen Caddesi’nde yer alan alanda gerçekleştirildi.

Aydınlatma Lambalarını Yerinden Söktüler

Yapılan çirkin saldırı ile ilgili konuşan Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün liderliğinde kentimize değer ve güzellik katacak birçok projeyi hayata geçirdik. Bunun yanı sıra geceleri de vatandaşlarımızın rahatlıkla yürüyebileceği aydınlık cadde ve sokaklar da yaparak yaşanılabilir bir kent oluşturduk. Yunusemre ilçesi Güzelyurt Mahallesi Menemen Caddesi’nde yaptığımız çalışmalarda kent dokusu için önemli bir çalışmadır. Henüz kimliği belirlenemeyen şahıs veya şahıslar tarafından orta refüjde yer alan aydınlatmalar yerinden sökülerek zarar görmüştür. Büyükşehir Belediyesi olarak konunun sonuna kadar takipçisi olacağız. Kent eşyalarına verilen her zarar Büyükşehir Belediyesi’ne olduğu kadar vatandaşlarımıza, devletimize de zarar vermektedir” diye konuştu.

Diğer Haberler

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir