Vali Güvençer’den yoğun mesai

13 Mart 2018 Salı, 13:38

Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer hafta sonunda yatırımları yerinde inceleyerek öğrenciler ve sporcularla biraraya geldi. Halkoyunları müsabakalarını da izleyen Vali Güvençer, mahallelerde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek istek öneri ve şikayetlerini dinledi.
Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk’ün de eşlik ettiği Vali Güvençer, ilk olarak Atatürk Spor Salonunda Şehit Fatih Kalu Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile kahvaltıda buluştu.
Vali Güvençer, daha sonra Atatürk Spor Salonunda düzenlenen Okullar arası Halkoyunları Grup Müsabakalarını izleyerek başarılı ekiplere madalyalarını taktı. Yener Kahyalar Judo Salonunda antrenman yapan judo takımını da ziyaret eden Vali Güvençer, sporculara şampiyonluğu hedeflemelerini, bunun için disiplinli ve çok çalışmaları gerektiğini söyledi.
Atatürk Spor Salonu yakınında vatandaşlarla biraraya gelen Vali Güvençer burada vatandaşlarla çay içip sohbet etti.
Vali Güvençer, daha sonra Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk ile birlikte Kazım Karabekir Mahallesine giderek Hz. İbrahim Camisi inşaatında incelemelerde bulundu. Kuba Camisini ziyaretinin ardından çevredeki esnafa ‘hayırlı işler’ dileyen Vali Güvençer, mahalle sakinlerinin sorunlarını da dinledi. Kendisinin etrafını saran çocuklara top hediye eden Vali Güvençer, bir süre çocuklarla top oynadı. Çocuklarla yakından ilgilenen ve sevgi gösteren Vali Güvençer, çikolata ve şeker ikram ederek çocukları sevindirdi.
Vali Güvençer, Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Şehzadeler Gençlik Merkezini de ziyaret ederek burada karikatür eğitimi alan 7-11 yaş arası çocuklar ve drama eğitimi alan çocuklar ve gençlerle sohbet etti.
Programının sonunda Gediz ve Barbaros Mahallelerinde esnaf ve mahalle sakinlerini ziyaret eden Vali Güvençer, 2 ayrı kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelerek çay içip istek ve önerilerini dinledi.
Vali Güvençer’in ziyaret ettiği mahallelerdeki vatandaşlar, Vali Güvençer’in mahallelerine gelerek kendilerini ziyaret etmesi, sorunlarını dinlemesi ve çocuklarını sevindirmesinden duydukları memnuniyeti ifade ederek kendisine teşekkür etti.

Diğer Haberler

Sizde yorum yapın..